İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE 31 Aralık’ta üç farklı ödül törenine katılarak bir rekora imza attı31 Aralık’ta 2012 MBC Müzik Ödülleri, 2012 KBS Dizi Ödülleri ve 2012 SBS Dizi Ödülleri aynı gün yayınlandı ve CNBLUE üçünde de bulundu. 

Hem Kang Min Hyuk hem de Lee Jung Shin KBS Dizi Ödülleri’nde Yılın Çaylağı ödülüne aday gösterildi. Lee Jong Hyun SBS Dizi Ödülleri’nde Yeni Yıldız ödülüne aday oldu. Üç büyük kanalın bir ödülüne tek bir gruba ait üyelerin aday olması sıkça görülen bir şey değil. Ayrıca gene, aynı gruptan olan üyelerin tek bir kategori için birbirlerine karşı yarışması da pek sık görülmez.

Kang Min Hyuk KBS’nin hafta sonu dizisi “You Who Rolled In Unexpectedly”de Kim Nam Joo’nun kardeşi Cha Se Kwang rolüyle oldukça fazla sevgi topladı. Lee Jung Shin KBS hafta sonu dizisi “My Daughter Seoyoung”da Kang Sung Jae rolüyle çok fazla övgü alıyor. CNBLUE’nun iki üyesi Yılın Çaylağı ödülünde birbirine karşı yarıştı. Lee Jong Hyun bu yılın en sevilen dizilerinden biri olan SBS’nin “A Gentleman’s Dignity” dizisinin bir parçası oldu ve Yeni Yıldız ödülüne aday gösterildi.
Bu üç dizi de yüksek reytinglerle beğeni ve popülarite kazandı ve CNBLUE üyelerinin olağanüstü oyunculuk yeteneklerini ortaya koydu.

CNBLUE 28 Aralık’ta KBS Müzik ödüllerinde ve 29 Aralık’ta SBS Müzik ödüllerinde performans gösterdi. Ayrıca 31 Aralık’ta MBC Müzik Ödüllerinde de sahneye çıktılar.
Lee Jong Hyun SBS dizi ödüllerinde “A Gentleman’s Dignity” dizisindeki Collin rolüyle “Yeni Yıldız Ödülü”nün sahibi oldu.
CNBLUE grubu 14 Ocak’ta yeni albümleriyle comebacklerini yapacak.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @soompi
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder