İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Comeback Albümü RE:BLUE İçin İki Teaser YayınladıCNBLUE hayranları büyük comebacklerine hazırlamak için 10 ve 11 Ocak’ta iki tane 30 saniyelik teaser yayınladı.

Çıkış şarkısı I’m Sorry’yi Jung Yong Hwa yazdı ve grubun Kore’de çıkış yapmasından beri ilk defa kendi yazdığı bir şarkı çıkış şarkısı oldu. Bununla birlikte grubun üstündeki başarılı bir albüm yapma baskısı artık daha da arttı.


İlk teaser 10 Ocak’ta çok erkeksi ve Rock and Roll havası içeren bir albüm kapak fotoğrafı ile yayınlandı. Klip bir kızın “It’s over. I’m sorry.” (İlişkimiz bitti. Üzgünüm) demesiyle başlıyor ve grubun çıkış şarkısını çaldığı kısa bir performansla devam ediyor. 


11 Ocak’ta yayınlanan ikinci teaserda ise üyeler, görülmemiş bir ayrılık konuşmasının ardından kızgın bir şekilde mobilyaları kırdıktan sonra sokağa çıkıyorlar.

Fotoğraflar ve klip, grup geçen Eylül ayında CNBLUE Live in London konseri için İngiltere’ye gittiğinde Londra’da çekildi.

Yayınlanan teaserlar CNBLUE’yu eski Kore comebacklerinde olduğundan daha cesur göstererek hayranları daha da heyecanlandırdı. RE:BLUE; yeni bir dış görünüş ve müzik zevklerinde geliştikleri ve büyüdükleri için yeni bir his anlamını taşıyor.

Yeni albüm ve klibin tamamı 14 Ocak’ta yayınlanacak.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @enewsworld & @soompi & @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder