İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Kirakira Winter Konserinde Sahne AldıCNBLUE, 25 Aralık’ta ‘Odaiba Republic Kirakira Winter Konserini Sunar’ adlı etkinlikte yer aldı.

Programdan bir gece önce gelen geç habere rağmen, konser alanının önünde bilet almak için çok uzun bir kuyruk vardı. 800 biletin tamamı hemen satıldı.

Saatler öğleni gösterirken, CNBLUE dondurucu soğukta bekleyen hayranın karşısına çıktı. “Mutlu yıllar! Hazır mısınız, millet? Hadi başlayalım!” Konser 'Have A Good Night' ile başladı ve sabah uykusunu uyandırmış gibi görünen 'Wake Up'taki çığlıklarla devam etti. CNBLUE seyircilerle konuşarak ortamı ısıttı: “Hava soğuk; ama umarız konserimizle ısınırsınız!”


Yong Hwa bir şaka yaptı: “Geldiğiniz için çok teşekkürler. Bu, kışın açık havada yapılan bir konser olsa da hava sıcak! Aydınlık olduğu için utandım! (gün ışığında konser vermekten)” Bunun ardından Where You Are ve yeni versiyonuyla Get Away’ı çalarak, yakından geçen kalabalığın bile dikkatini çektiler. Belki de üyeler, bu coşkuya karşılık vermek için, konseri Robot ile bitirene kadar güçlü performanslarıyla ortamı ısıttılar.

Soğuk havaya rağmen ikinci defa sahneye çıktılar ve Time is Over’ı çaldılar. Kirakira Winter Konseri şu veda konuşmasıyla sona erdi. “Lütfen soğuk algınlığına dikkat edin! Mutlu yıllar ve İyi seneler.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @justjyh
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder