İMZA KAMPANYASI

(Haber) Jonghyun ve Yonghwa 27. Golden Disk Ödülleri’nde Sırasıyla Nicole ve Juniel’le Düet YapacakMalezya, 27. Golden Disk Ödüleri’ne 15 ve 16 Ocak’ta ev sahipliği yapacak. 20’den fazla Koreli sanatçı bu iki günlük etkinliğe katılacağını onayladı. Golden Disk Ödülleri, bir önceki senenin en popüler sanatçılarının seçildiği ve ödüllendirildiği Güney Kore’deki en prestijli Kore Pop Ödülleri.

FNC sanatçılarından CNBLUE, FTISLAND ve Juniel ödül törenine katılacaklarını onayladı. CNBLUE üyesi Yong Hwa ve FTISLAND üyesi Lee Hong Ki sırasıyla 15 ve 16 Ocak’ta ödül töreninde sunuculuk yapacak. Yong Hwa’ya KARA üyesi Nicole ve Hong Ki’ye de SISTAR üyesi Dasom eşlik edecek.

Ödüllerin ilk günü Yong Hwa ve KARA üyesi Nicole sunucu olacak ve Neyo’nun “Because of You” şarkısını beraber söylecekler. Ayrıca CNBLUE da ödül töreni sahnesinde “Intro + Hey You ve Intuition”u şarkılarnı çalacak. Bunun dışında Lee Jong Hyun da FNC’den Juniel ile iki şarkı söyleyecek. Düet yapacağı şarkılar, “Illa Illa” ve “My Love”.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder