İMZA KAMPANYASI

(Haber) Malezyalı Fanlar Jung Yong Hwa ve Nicole’un Sunuculuk Becerisini Övdü


CNBUE üyesi Jung Yong Hwa ve KARA grubundan Nicole, şarkı söyleme ve performans sergileme becerilerinin yanı sıra “Samsung Galaxy 27. Golden Disk Ödülleri”nin ilk günündeki kusursuz sunuculuk kabiliyetleriyle de Malezyalı hayranlardan birçok olumlu geri bildirim aldı.

İki günlük ödül töreni, sunucuların özel performanslarıyla başladı. Jung Yong Hwa Maroon 5’ın hit şarkısı “Payphone”un cover performansını sergilerken Nicole da Ne-yo’nun “Sexy Love” parçasıyla dans yeteneğini gösterdi.

Yerel haber ajanslarının bildirilerine göre iki şarkıcının uyumu ve profesyonellikleri birçok Malezyalıyı kendine hayran bıraktı. İlk defa Malezya’da düzenlenen etkinliğin üç saatten fazla sürmesine rağmen Jung Yong Hwa ve Nicole, izleyicilerin keyif alması için elinden geleni yaptı. Los Angeles'da büyüyüp yetişen Nicole’un İngilizceyi iyi bilmesi ve Korece’ye hakim olması, onun seçilmesinde  bir etken oldu. Her iki dilde de konuşmasını aktarırken kusursuz geçiş yapmasıyla övgü topladı.

Öbür taraftan Jung Yong Hwa, kalabalığı canlı tutması ve espritüelliğiyle pozitif yönde ilgi gördü. CNBLUE lideri, çok da mükemmel olmayan ilk sunuculuk girişiminden sonra, sunuculuğunu geliştirdi ve düzenli bir şekilde yılsonu müzik festivallerine konuk sunucu olarak davet edildi. 

Malezya basını her iki idol için de olumlu eleştiriler yaptı ve iki sevilen ismi ödül törenlerinde şimdiye kadarki en iyi sunucular olarak bile isimlendirdiler.

27.Golden Disk Ödüllerinin ikinci gecesi FT Island üyesi Lee Hong Ki ve Sistar üyesi Dasom’un sunuculuğuyla devam etti.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @soompi
Çeviri: @Kyuyo @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder