İMZA KAMPANYASI

(Makale) Orta-ölçekli eğlence ajansları değerlendirmesi: FNC Entertainment
FNC Entertainment Sanatçıları: CNBLUE, FTISLAND, Juniel, AOA, Oh Wonbin, M-Signal

Genel Değerlendirme: Şirket, şarkıcı-bestecileri ve grupları (*band) idol grup karması haline getirerek  yeni bir başlangıç yaptı. Bu yenilik, maalesef, başkası tarafından yazılan CNBLUE’nun I’m a Loner, FTISLAND’ın Stay With Me, I wish ve Love Sick şarkılarının hırsızlıkla sorgulanmasının ardından hızlı bir şekilde eskidi. Üyeler, kendi yazdığı şarkıları yayınlamasına rağmen bu devam etti.

CNBLUE üyeleri ve AOA üyesi Seolhyun ve Hyejung gibi çok tanınmayan sanatçıların oyunculuk yapmaya başlaması ve kendi hayran kitlesini oluşturması da ayrıca ilham verici.


İyi Strateji: CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa;’nın SBS dizisi You’re Beautiful’da oynaması.

Kang Shin Woo rolünü oynayarak, ‘towel guy’ (*havlu çocuk: Dizide Park Shin Hye’nin yüzünü havluyla örtüp soyunma odasından çıkardığı sahneyle aldığı lakap) lakabını kazandı ve birçok kadının kalp acısı çekmesine sebep oldu. Sadece bu değil, dizi Japonya’da bile popüler oldu ve grubun oradaki başarısında büyük rol oynadı. Şirket cesur bir kumar oynadı ve tam on ikiden vurdu.


Beklenmedik Bir Sürpriz: CNBLUE üyesi Kang Min Hyuk’un KBS dizisi My Husband Got A Family’de oynaması

Min Hyuk, izlenme oranı %40 olan dizide şirin bir erkek olan Cha Sae Kwang karakterini canlandırdı ve çekici göz gülümsemesi ve adını daha çok duyurdu.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder