İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 21: Saida Hoşhanlı


1) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?

S.H. : Merhaba. Ben Saida. 15 yaşındayım. 2 yıldır Kore hayranıyım.

2) CNBLUE'yu ilk ne zaman keşfettin?

S.H. : Ben ilk olarak Boys Over Flowers'la başladım. Daha sonra önerilen dizileri izleyip You Are Beautiful'u izledim. Çoğu kişi böyle olmuştur zaten. Ben de orada Yonghwa'yı gördüm, onu araştırdığımda şarkıcı olduğunu öğrendim ve CNBLUE'yu dinlemeye başladım.


3) CNBLUE'yu sevme sebebin nedir?

S.H. : CNBLUE üzgünken beni güldürebiliyor, mutluyken mutluluğumu daha da arttırıyor. Her zaman benim yanımda olduklarını hissediyorum ve bu beni onlara daha çok çekiyor. Bu yüzden onlardan vazgeçemiyorum.. ^^


4) CNBLUE'da olmazsa olmazın kimdir?

S.H. : CNBLUE'da her üyeyi ayrı ayrı seviyorum ama Jonghyun'un yeri bende çok ayrı. Onun adını bile duysam gülümsüyorum. Her hareketini, sesini, bakışını, müziğe olan bağlılığını seviyorum. Bazen o yalnızlığı, sessizliği onu o kadar mükemmel yapıyor ki ne düşüneceğimi şaşırıyorum.. O mutsuzken bende mutsuz oluyorum çünkü o benim için gerçekten önemli..


5) CNBLUE'da favori çiftin kim?

S.H. : YongMin benim her zaman favori çiftimdir. Yong'un Min'e sataşmaları beni ne zaman olsa güldürebiliyor. Onları gördüğümde gerçek bir arkadaşın nasıl olduğunu ve öyle bir arkadaşa ihtiyacım olduğunu gerçekten hissediyorum..


6) CNBLUE'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir?

S.H. : Ben biraz değişken bir ruh haline sahibim bu yüzden beni etkileyen şarkı için belirli bir isim veremem. O an ne hissediyorsam o ruh halime uygun bir şarkı beni her zaman daha çok etkilemiştir ve CNBLUE işte o müziği yapıyor..

7) CNBLUE ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

S.H. : O kadar çok şey var ki hangisini söylesem bilemiyorum o yüzden genel bir şeyler söyleyeyim. Öncelikle konserlerinde şarkıyı söylerken ya da bateri, gitarlarını çalarken kendilerini kaptırmaları benimde o an müzikten başka bir şey düşünemememi sağlıyor. Ayrıca hayranlarına olan sevgileri beni her defasında daha çok etkiliyor. Tabii ki birbirlerine sataşmaları da beni her zaman güldürüyor.

8) CNBLUE’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

S.H. : Bağlılık.

9) CNBLUE'nun yeni çıkan albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu albümdeki favori şarkın nedir?

S.H. : Code Name Blue albümü hakkında konuşacak olursam eğer gerçekten muhteşem. Her tarz müzik var ve bambaşka bir dünya gibi bana göre. Bu albümde en sevdiğim, hiç bıkmadan sürekli dinlediğim şarkıysa Blue Sky..


10) CNBLUE ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

S.H. : Kurduğum hayallerin sınırı yok. Her gün yatarken, otobüste, derste her an hayal kuruyorum. Onları sadece 1 kez rüyamda görmüş olsam bile benim için harika. Fakat hayallerimi ya da rüyamı paylaşmaya henüz hazır olduğumu sanmıyorum. Belki de sadece bana ait olsunlar istediğim içindir. ^^

11) Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?

S.H. : Turkish Boice'u nasıl keşfettim bilmiyorum ama iyi ki keşfetmişim. Şimdi haberler için başka sayfalara bakmıyorum. İlk Boice olduğum zamanlarda keşfettiğim için şanslıyım.

12) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?

S.H. : Genelde üyelerin etkinlikleri ve hayran anlatımları dikkatimi çekiyor. Onları daha büyük ilgiyle okuyorum ve o zamanlarda onları kendime daha yakın hissediyorum.

13) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler?

S.H. : Bana göre görevinizi elinizden gelen en iyi şekilde gerçekleştiriyorsunuz ve ben sadece bu şekilde devam etmenizi istiyorum. Ayrıca bize bu şekilde bilgileri ulaştırdığınız için teşekkür ediyorum.

14) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

S.H. : Boice olmak hayatımda yaptığım belki de en önemli şeylerden biri. Bir kere Boice olunca hayatınızı her şekilde etkiliyor. Ben Turkish Boice olanlar olarak daha çok çalışmamız gerektiğini, bu şekilde onlara kendimizi tanıtmamız gerektiğini düşünüyorum. Boice olmayanlar bunu okuyabilirler mi bilmiyorum ama eğer olur da okursanız lütfen Boice olun çünkü bu hayatınızı en güzel şekilde etkileyecektir..

**Yardımlarından dolayı proje ekibimizden Kang Min Ess'e teşekkürler. ^^

Hazırlayan: nby_jh @TurkishBoice

1 yorum:

Yine çok keyifli bir söyleşi olmuş... :)

Yorum Gönder