İMZA KAMPANYASI

Yonghwa kötü reyting alan dizilerde oynayan tek üye olmasıyla alay konusu olduCNBLUE üyeleri 25 Ocak’ta KBS2TV'deki Yoo Hee Yeol'un Sketchbook programına konuk oldu. 

Sunucu Yoo Hee Yeol onları tanıttığında, Min Hyuk'u, My Husband Got a Family'deki rolüne atıfta bulunarak Kim Nam Joo'nun küçük kardeşi, Jong Hyun’u, A Gentleman's Dignity'deki rolüne atıfta bulunarak Jang Dong Gun'un oğlu ve Jung Shin’i, My Daughter Seo Young'daki rolüne atıfta bulunarak Lee Bo Young'un kaynı olarak tanıttı. Ama Yong Hwa'yı sadece "Oh, bu Yong Hwa!" diyerek tanıttı.

Sunucu sırayla dizi reytinglerinden, My Husband Got a Family'nin %49.2’ye, My Daughter Seo Young'un %45’e yükselmesinden ve A Gentleman's Dignity'nin de son derece başarılı olmasından bahsetti.       

Min Hyuk ve Jung Shin, "Bizim sayemizde değil. İkimiz de dizilerimizde ana karakterler değildik." derken, Jong Hyun da kendisini daha popüler yaptığı için dizisine teşekkür etti. 

Daha sonra sunucu, You're Beautiful ve You've Fallen For Me'nin düşük reytingleri için Yong Hwa'ya sataştı. "Reytingler çok iyi değildi," dedi; ama sonra, "Yine de sen baş rolde oynayan tek üyeydin" diye ekledi. Yong Hwa da bu dizilerin Japonya ve diğer Asya ülkelerinde çok popüler olduklarını söyleyerek kendini savundu.  

Oyunculuğa başladıktan sonra yaşadıkları değişiklerle ilgili üyeler şöyle dedi, "Dizilerde oynamaya başladıktan sonra, birçok insan bizi fark etmeye başladı ve televizyona daha çok çıkmaya başladık." Min Hyuk, "Eskiden baget yeteneklerimle gösteriş yapardım; ama kamerada hiç görülmezdi; bu yüzden üzülüyordum." dedi. Bunun ardından, ona baget yeteneklerini göstermesi için zaman verildi. Sonra diğer üyelere de kendi yeteneklerini göstermeleri için zaman tanındı.

Grup ayrıca ‘Where You Are’ ve ’I’m Sorry’ şarkılarını söyledi.

Programdaki CNBLUE performanslarını ve röportajını izlemek için TIKLAYIN.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop & @soompi
Çeviri: B~yeol & CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

çom saçma .. o diziler süperdi bence.. tekrar tekrar izledim.. :) kim sunuyo bu programı???:(

YAB ve HS dizileri korede çok reyting alamadı. Ama diğer ülkelerde çok büyük ilgi gördü. Programın sunucusunda bi sorun yok yani :))

Yorum Gönder