İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, ‘Jung Yeop’s Blue Night’ radyo programında eğlenceli anlar yaşadıCNBLUE, 18 Şubat’ta RE:BLUE albümünü tanıtmak için MBC FM4U’s Jung Yeop’s Blue Night radyo programına konuk oldu. Hepsi bireysel aktiviteleriyle yoğun oldukları için, hayranlar hepsini bir arada gördüğüne çok sevindiler.

Programda, CNBLUE üyelerine gelecekte nasıl rollerde oynamak istedikleri soruldu. Yonghwa, gençlik basketbol dizisinde rol almak istediğini açıkladı. Jungshin, tehlikeli bir katil rolünü oynamak istediğini açıklayarak hayranları şaşırttı. Minhyuk, sürpriz düğümü olan bir karakter olmak istediğini söyledi. Jonghyun ise aksiyon türünde bir dizide rol almak istediğini açıkladı.

Grup üyeleri ayrıca, vücutları hakkında beğenmedikleri şeyleri de paylaştı. Minhyuk, düz kalçasından; Jonghyun, hızlı büyüyen sakallarından; Jungshin, ağzının etrafındaki çizgilerden ve Yonghwa, yorgun olduğunda beliren çift göz kapağından bahsetti. Grup üyeleri daha sonra, Jungshin’in aşırı “burun terlemesinden” ve Yonghwa’nın doğuştan Himalaya Dağları gibi olan kalçasından bahsederek birbirleriyle şakalaştılar.

Programın çevirisi: BİRİNCİ BÖLÜM & İKİNCİ BÖLÜM 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder