İMZA KAMPANYASI

FNC Entertainment'ın Açıklaması


Öncelikle, her zaman sanatçılarımızı destekleyen ve onlara büyük sevgi gösteren siz bütün hayranlara teşekkür ederiz.

CNBLUE’ya yönelik son olayla ilgili üzüntümüzü ifade etmek istiyoruz.

Canlı müzik programının yoğun şartları içinde müzik kaynağını doğru bir şekilde onaylamadan, imzalı sanatçılarımızı (*şirketin sanatçısı) sahneye çıkarmamızın, şirketin hatası olduğunu kabul ediyoruz. Ayrıca televizyonda yayınlanan kısmın bizim bilgimizin dışında satışa sunulan bir DVD’de yer alacağını önceden fark edip zamanında hareket edemememizin şu anki soruna yol açtığı için de üzgünüz. Grup üyeleri adına, böyle bir süreçte onlara sıkıntı yaşattığımız için sunbae Crying Nut’tan özür dileriz.

Oluşan durumu kesinlikle anlayabiliyoruz ve böyle bir olayın tekrarlanmaması için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Ancak, DVD’yle ilgili, basın ve internetteki açıklamalarımızda da defalarca belirtildiği gibi, DVD’nin ticari üretim aşamasına katılmadığımızı tekrar açıklığa kavuşturmak isteriz.

Bu olayın ışığında, bunun tekrar olmaması için elimizden geleni yapacağız ve müzik programlarında canlı performansı teşvik etmek için de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu konuyla ilgili çok endişelenen hayranlarımızdan tekrar özür dileriz ve bu davanın sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılması için tüm gücümüzle çalışacağız. Elimizden gelenin en iyisini yaparak bu konuda sorumluluğu üstleneceğiz.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Source: @fncmusic
Eng. Trans: @justjyh
Tr. Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder