İMZA KAMPANYASI

[Hayran Anlatımı] 23 Ocak Music Core Önkaydı


Akşam 21:00'da başlanması tahmin edilirken program 22:40'a ertelendi. Kulüp çok küçüktü ve program sabah 2'ye yakın bitti.


Avrupalı kızlar vardı; bu yüzden Yong Hwa onlarla İngilizce konuştu. Billboard listelerinde birinci olduğu için teşekkür konuşmasını çoktan hazırladığını söyledi ve devam etti. "Teşekkür ederim!.. Ehm hatırlamıyorum." Sonra Busan aksanıyla konuştu. 

Bir görevli Yong Hwa'ya Heartstrings'in çekildiği Seoul Institute of Art'dan mezun olduğunu söyledi. O sınıftaymış; ama herkes Yong Hwa'yı görmek için dışarı çıkmış. Profesör  gelip "Herkes nerede?" diye sormuş. 
Yong Hwa, "Dizi çekiminin ilk gününde sınıftan Jung Yong Hwa! Jung Yong Hwa? O kim? diye soruyorlardı. Kapıyı açtım ve 'Benim' dedim." dedi.

Jong Hyun çok az konuştu. Hayranlar ona bir şey sorduğunda sadece başını salladı ya da tek kelimelik cevaplar verdi. Bir hayran, "Bir şeyler söyle neden sadece başını sallıyorsun?" dedi. Jong Hyun "Benim konseptim sessizlik (dilsiz)" diye cevap verdi.

Başlamadan önce Min Hyuk çok yorgun gözüküyordu. Elini alnının üstüne koymuş kanepede uzanıyordu. Hayranlar ona iyi olup olmadığını sordu o da iyiyim diye cevap verdi. Jong Hyun "Kang Min Hyuk, (hayranlara) havalı görünmeye çalışma. O sadece havalı görünmeye çalışıyor." dedi. 

Yong Hwa'nın gitarından bir şey düştü ve Jung Shin bir şey düştüğünü söyledi. Yong Hwa yerden aldı ve onunla gitarını kazımaya başladı. Hayranlar şaşırdı ve "Bunu yapma gitarını böyle seviyoruz" dediler. Yong Hwa hayranlara sadece gülümsedi ve tozları üflerken kazımaya devam etti. Böylece, Yong Hwa, siyah gitarını kendi kendine yeniden dekore etmiş oldu. (*Hayranın bahsettiği gitar aşağıdaki fotoğraftaki gitar)Doğaçlama şarkı sözleri (*Doğaçlama şarkıyı dinlemek için TIKLAYIN.)

(Jung Shin'in bası dung dung dung)
Ne yapacaksın?
Anladım. Bayanlar baylar! Ateş.
Hey Jong Hyun ne yapacaksın. Hey Jung Shin ne yapacaksın adamım.
Ho de~ Biraz gürültü çıkaralım!
Uh Uh Uh hu hu
Bugün buraya Club Phatom'a, herkes gelmiş. 
Cuma günü Muban, Cumartesi MuCore, Pazar Ingigayo.
Tüm canlı performanslar iyi hissettiriyor.
Bugün yine; ama bu sefer çok yakın. Gergin hissediyorum. Oh burun kıllarımı temizlemedim.
Sağ taraf, sol taraf. La tatata
İkinci kat, herkes bağırsın. Woo huhuhu. Hadi eğlenelim.
Woo huhuhu gün doğana kadar
Ho de~Biraz gürültü çıkaralım 
Woo huhuhu
Bu gece eğlenelim.
Woo huhuhu gün doğana kadar.
CNBLUE ve BOICE bugün, yarın ve hergün.
Uh uh uh uh Ah Ho Ah Ho  Bir İki~
İkinci kat çok sessiz. Bağırın!
Sağ, sol, sağ, sol, sağ, sol, sağ, sol Bağırın.
Bas! (Bas solo çaldı)
Hayranlar: Lee Jung Shin! Lee Jung Shin!

*Siteden çeviri çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır*

photo cr: cr. feoh.co.th
Kaynak: @saturnkr
Çeviri: unDineee@Turkish Boice

1 yorum:

Yorum Gönder