İMZA KAMPANYASI

Jonghyun ve Jang Dong Gun Hala GörüşüyorlarCNBLUE üyesi Lee Jonghyun, aktör Jang Dong Gun ile iyi ilişkiler içinde olduklarını açıkladı.

CNBLUE, tvN kanalının “Taxi” programının 11 Şubat’ta yayınlanan bölümünün konuğuydu ve üyeler, programda birçok konu hakkında açıklamalarda bulundular.

Bunlardan bir tanesi de Jonghyun’un aktör Jang Dong Gun ile olan özel yakınlığıydı. İki ünlü, SBS kanalının 2012 yazında yayınlanan dizisi “A Gentleman’s Dignity”de baba-oğul rolündeydiler. 

Jonghyun: “Hala iletişim halindeyiz. Birkaç ayda bir birbirimizi arıyoruz. Jang Dong Gun daha önceden hiç baba rolü canlandırmamış; bu yüzden beni gerçekten sevdi ve bana gerçekten çok iyi davrandı.” dedi.

Jonghyun ayrıca müzisyen olmak yeterince zor bir meslek olduğu için oyunculukla çok ilgilenmediğini, oyunculuk ve müzisyenliği bir arada yürütmenin zor bir iş olduğunu da belirtti ve “Rolü kabul etmeyecektim ama Yonghwa, eğer ben kabul etmezsem böyle bir fırsatı kendisinin değerlendireceğini söyleyerek aklımı çeldi. Bu yüzden de rolü kabul etmeye karar verdim.” diye itiraf etti.

CNBLUE üyeleri son günlerde, 7 ülke 12 şehirde gerçekleştirecekleri dünya turuna hazırlanıyorlar.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @kdramastars
Çeviri: @Henice @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder