İMZA KAMPANYASI

Jonghyun ve Minhyuk Radyo Programında Şirinliklerini Sergiledi


CNBLUE üyeleri Lee Jong Hyun ve Kang Min Hyuk, 6 Şubat'ta MBC Radyo Pyojun FM'in popüler programı 'Shindog's Shim Shim Ta Pa'na konuk oldu ve programda en şirin CNBLUE erkeğinin kim olduğunu göstermek için yarıştı.

Min Hyuk programın bir kısmında cezalandırılınca, program sunucuları (Super Junior üyesi Shin Dong ve KARA üyesi Gyuri) ondan şirinlik gücünü göstermesini istedi. Lee Jong Hyun söylediği şarkılardan birini seçerek dinleyicilere kendi şirin tarafını gösterebileceğini söyledi. Normalde “Tarz sahibi Lee Jong Hyun” ve “Konuşkan Kang Min Hyuk” olarak bilindikleri için şirin davranışlar sergilemeleri, birçok hayranın onların farklı bir yönünü keşfetmelerine sebep oldu. İlk defa bu şekilde şirin davranmaya çalışmaları  birçok dinleyiciyi programın başına kilitledi.

Min Hyuk daha önce hiçbir hayranın bilmediği özel bir yeteneğini gösterdi ve coşkulu alkışlar aldı. Jong Hyun ise 'profesyonel seviyedeki' beat-box yeteneğini gösterdi. Jong Hyun'un tekerleme söylemesi (*Gwiyomi) ve tatlı sözleri programın havasını çok daha rahat ve coşkulu bir hale getirdi.

O gün Sim Sim Ta Pa'yı dinleyen hiçbir dinleyici hayal kırıklığına uğramadı. Jong Hyun ve Min Hyuk'un şirin yanlarını görmekten oldukça memnun oldular.

Jonghyun, Minhyuk ve Jungshin'in konuk olduğu MBC Radyo Pyojun FM “Shindog's Shim Shim Ta Pa” programını izlemek için TIKLAYIN.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: en.korea
Çeviri: @
LJH Hyanggi@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder