İMZA KAMPANYASI

[K-Pop Savaşı] Shinee Jong Hyun, CNBLUE Jong Hyun'a Karşı


Aynı ismi  ve aynı popülerliği paylaşan iki K-Pop idolü, yakın iki arkadaş Shinee Jong Hyun ve CNBLUE Lee Jong Hyun bu haftaki K-Pop Battle (K-Pop Savaşı)’da yüzleşiyor.

Bu hafta Shinee, Dream Girl ile Kore’de liste başı olurken; CNBLUE, I’m Sorry ile Tayvan’da liste başı, peki söyleyin bakalım hangi Jong Hyun’un özel arkadaşınız olmasını isterdiniz?SHINee üyesi Jong Hyun

Jong Hyun 2008 yılında Shinee grubunun ana vokalisti olarak çıkışını yaptı. Aynı zamanda besteci ve söz yazarı olan Jong Hyun, grubun 2. Mini albümü Romeo’dan Julliet ve 2. Stüdyo albümü Lucifer’de Obsession ve Up & Down olmak üzere birçok Shinee şarkısına imza attı. Shinee’nin 4. Mini albümü Sherlock’da Honestly ve Alarm Clock, Jong Hyun tarafından yazıldı.

Jong Hyun’un, CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun’a doğum gününde gözde oyunlardan Diablo 3 hakkında attığı muzip tweet ve Lee Jong Hyun’a yaptığı şaka geçen yazın eğlenceli olaylarından biri olmuştu. 

Lee Jong Hyun kesinlikle zokaya gelmişti; ama iki Jong Hyun bu olaydan sonra daha samimi arkadaş oldu.


CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun

2010’da çıkışını yapan, CNBLUE’nun ana gitaristi ve vokalisti olan Lee Jong Hyun aynı zamanda CNBLUE için beste de yapıyor.

Lie, Rain of Blessing, Kimio, My Miracle ve Come On sayısız şarkılarından sadece birkaç tanesi.

Aynı zamanda “A Gentleman’s Dignity” dizisinde Jung Dong Gun’un oğlunu canlandıran Jong Hyun yıldız oyuncuyla ilişkisini sürdürüyor.

Hangi Jong Hyun kalbinizi çaldı? K-Pop sayfasını tıklayarak oyunuzu kullanın!

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: enwesworld
Çeviri: unDineee@Turkish Boice

3 yorum:

Shinee jonghyun tabi ki o benim küçük prensim kalbimin anahtarı o üzülürse bende üzülürüm

Hayir cnblue olmaz shinee ye gel sen ok

CNBlue'mun JongHyunu tabi ki <3

Yorum Gönder