İMZA KAMPANYASI

Yonghwa; Juniel'in yeni albümü için Fool şarkısını Japonca olarak düzenledi

Warner Music Japan, Juniel’in CNBLUE lideri ve vokalisti Jung Yong Hwa’yla bir düet yapacağı açıkladı. Bu düet, Juniel’in ilk büyük Japonya albümü Juni'de yer alacak.

Juniel Kore’deki çıkışını geçen sene yaptı ve o zaman da CNBLUE lideri Yong Hwa’nın yazdığı bir düet şarkısı söyledi. Yong Hwa, Juniel’in ilk büyük Japonya albümü için, popüler “Fool” şarkısının Japoncasını yaparak yine Juniel’le çalıştı.

CNBLUE, 4. mini albümünü daha yeni çıkardı ve promosyonları devam ediyor. Böyle meşgul bir zamanda bile Yong Hwa aynı şirketten arkadaşı Juniel’e yardım etti ve bu yoğun programına Kore’de Juniel’le kayıt yapmak için birkaç saat sıkıştırdı.


Juniel, Yonghwa’yla yaptığı düetle ilgili, “Eğlendim.” dedi. Yonghwa ise, “Biraz utandım. Juniel’i 6 yıldır tanıyorum ve hiç onunla bir aşk şarkısı düeti yapacağımızı düşünmemiştim” dedi. Kayıt sırasında mola verdiklerinde harika bir ruh hali içindeydiler.


Jung Yong Hwa ve Juniel düeti “Babo/Fool” 27 Şubat’ta online olarak yayınlanacak. Bu düetin olduğu albüm ise 6 Mart’ta satışa sunulacak.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

video cr: maarooo106
photo cr: en.korean
Kaynak/Source: @kpopstarz
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder