İMZA KAMPANYASI

Yonghwa Kendisini CNBLUE’nun En İyi Oyuncusu Seçti


CNBLUE’nun lideri Yong Hwa, gruptaki en iyi oyuncu olarak kendini seçti.

tvN‘in Taxi programına konuk olan CNBLUE üyeleri, dizileri, oyunculukları ve müzikleri hakkında konuştu.

Oynadıkları diziler hakkında konuşulurken sunucu Jeon Hyun Moo, “En iyi oyuncunun kim olduğunu düşünüyorsunuz?” diye sordu. Yong Hwa kendinden emin bir şekilde, "Benim. Ben başrolde oynadım." dedi ve hiç çekinmeden en büyük ve ilk oyunculuk yapan üye olmanın gururunu gösterdi.

En genç üye bas gitarist Lee Jung Shin’in de bir dizide oyunculuk yapmasıyla, tüm CNBLUE üyeleri birer oyuncuya dönüştü. Lee Jung Shin hala devam eden ve reytingleri %49.2’ye ulaşan “My Daughter Seo Young” dizisi ile orta yaş bayanlar arasında tanınan bir sima oldu. Kang Min Hyuk da haftasonu dizisi “You Rolled in Unexpectedly”de Kim Nam Joo’nun kardeşi olarak benzer bir başarı yakalamıştı. Ayrıca CNBLUE’nun gitaristi Lee Jong Hyun da 2012 haftasonu dizisi “A Gentleman’s Dignity”de Jang Dong Gun'un oğlu olarak ilk oyunculuğunu yapmıştı.

Sunucu Kim Gura, diğer üyelerin dizilerinin reyting oranlarının daha yüksek olduğunu açıkladıktan sonra Yong Hwa’nın şu sözleri herkesi kahkahaya boğdu, “Haftasonu dizisi ile mini diziler birbirinden farklıdır. Dizilerde, oynamayı sevdiğim için yer aldım ve iyi bir reyting almayı çok da umursamıyorum. Siz çocuklar hiç 60 sahne çektiniz mi?”

CNBLUE 4. Mini albümleri Re:BLUE’nun çıkış şarkısı “I’m Sorry” ile promosyonlarına devam ederken, Dünya Turu için hazırlıklarını sürdürüyorlar.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: allkpop+ soompi
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder