İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, Taxi programında Shinhye’yle sadece arkadaş olduklarını söyledi


CNBLUE, 11 Şubat’ta yayınlanan Taxi programına konuk oldu.

Oyunculuk kariyerlerinden bahsederken, Yonghwa Heartstrings ve You Are Beautiful dizilerindeki rol arkadaşı Park Shin Hye'yle sevgili olduklarına dair çıkan dedikodularla ilgili konuştu.

Daha önce Park Shin Hye de Taxi programına konuk olmuştu ve Yonghwa’yla oynadıkları dizide yaşanan bir olaydan bahsetmişti.

Shin Hye: “Yere düşmem gereken bir sahne vardı. Rol arkadaşınızın, sahne çekildikten sonra sizi kaldırmasını beklersiniz; ama Yonghwa yardım etmedi. O, çok basit ve naif. Onun hiç erkeksi olduğunu görmedim. Üzgünüm Yonghwa.” demiş ve gülümsemişti.

Sunucu Jun Hyun Moo; Shin Hye’nin söylediğinden bahsetti ve dedikoduların aksine, ikili arasında romantik bir ilişki olduğundan hiç şüphelenmediğini söyledi.

Yonghwa: “Park Shin Hye’ye karşı hiçbir zaman romantik duygular beslemedim. Skandal dedikodulardan önce, gerçekten çok yakın arkadaştık ve bu  gittikçe garip olmaya başladı.” dedi.


Taxi programından Shin Hye'nin ve Yonghwa'nın konuyla ilgili konuşmaları*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

video cr: ourblueboys
Kaynak/Source: @enewsworld
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

Şahsen ben onlar birlikte olsa hiç üzülmez aksine sevinirdim :)

Yonghwa elbet birgün sevdiği bir kişiyle birlikte olacak.İster shinhye olsun ister başkası bize Herzaman onun arkasıda olmak düşer ^^

Yorum Gönder