İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, Re:BLUE'daki Söz Yazarlığı Yetenekleriyle Işıldadı


Erkek grup CNBLUE tüm şarkıları üyeler tarafından yazılmış altı şarkı içeren 4. mini albümleri "Re:BLUE"yu yayınladı. Albümdeki bir şarkı, Lee Jong Hyun'un imzasını taşırken, Jung Yong Hwa söz ve müziğini yaptığı 5 şarkı ile yeteneğini gözler önüne serdi. 

Jong Hyun, "Kang Min Hyuk ve ben dizi çekimleriyle meşgulken Yong Hwa dinlenmek için yaklaşık 1 yıl geçirdi ve bu sürede birçok şarkı yazdı. Onun fikirlerini ve şarkılarını dinleyip hangisinin albümde olacağını seçtik." dedi.

"I'm Sorry" daha önce çalıp söyledikleri şarkılardan biraz farklı. Yong Hwa, "Tarz açısından biraz farklı bir duygu arıyordum; fakat melodi ve ritim eski şarkılarımızla benzerdi." dedi ve ekledi, "Ben genelde tek bir tarz üzerine yoğunlaşırım; ama bu sefer birçok türden etkilendim. Yeni şeyler denemeyi seviyorum; bu sebeple kendi müzik tarzımı bulup oluşturabilirim."

4 yıl önce çıkış yapan CNBLUE, 2013'de geniş bir dünya turu için iddialı planlar yapıyor. Çıkış yapıp kendi isimlerini duyurdukları zaman olduğu gibi, kendi küçük konserlerinin düzenlemeyi umuyorlar. 

Yong Hwa, "Bu yıl mümkün olduğunca çok albüm yayınlamayı hedefliyoruz. Henüz yayınlanmamış birçok şarkımızı hayranlarımıza göstermek istiyoruz." dedi.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır*

Kaynak: Hancinema
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder