İMZA KAMPANYASI

Jonghyun Bir Kez Daha Running Man'e Konuk OluyorSBS  Running Man programının konukları bu bölümde, oyuncu Kim Soo Ro, Lee Jong Suk, Kim Woo Bin, Min Hyo Rin ve CNBlue üyesi Lee Jong Hyun.

Bölümün konusu ‘Gentleman Race’ (*Centilmen Yarışı). Bu bölümde konuklar lise öğrencisi olacak ve Sporcular ve Oyuncular diye iki gruba ayrılacaklar.

Sporcular takımı Running Man'in kendi kadrosu olacak. Buluşur buluşmaz komik bir şey yapmaya karar verdiler; ama Kim Jong Kook’un görünüşü herkesi güldürdü.

Buna ek olarak Oyuncular takımı ise bu senenin en gözde trendleri, Lee Jong Suk, Kim Woo Bin, Lee Jong Hyun, Min Hyo Rin ve Kim Soo Ro (takım kaptanı)'dan oluşuyor. Onlar, Sporcular takımından daha komik olduklarını iddia ediyorlar.

School 2013 dizisi oyuncularından Lee Jong Suk ve Kim Woo Bin; Running Man çekimlerine gelmeden önce isimlik çıkarmak için pratik yaptıklarını söyledi. Daha önce Running Man'e konuk olan Lee Jong Hyun ise isimliğinin çıkarılmasını engellemiş ve cesur bir davranış sergilemişti.

Kim Soo Ro yarışta, ekibini büyük bir abi gibi cesaretlendirerek onlara liderlik etti. Min Hyo Rin ise tazeleyici etkisiyle Oyuncu takımının enerjisi kaynağıydı.

Bölümde yarışmacıların okul üniformaları giymesi, iki takımın elemanlarının da lise anılarını hatırlatması, izleyenlerin dikkatini çekti ve çok güldürdü.

2013'ün en seksi bayan ve erkek trendleri 24 Mart'ta Running Man'in konuğu olacak.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: withljongsuk
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

1 yorum:

bu bölüm çıkınca çevirirseniz çok seviniirm:)

Yorum Gönder