İMZA KAMPANYASI

MinHyuk '1 vs 100' Programında İdollerin Oyunculukları Hakkında Konuştu


Min Hyuk '1 vs 100' programından aktör ve aktris idoller hakkında konuştu. Son zamanlarda idollerin oyunculuk çıkışlarını yapması dünya gündeminde yer alıyor ve Min Hyuk bu konu hakkında kişisel görüşünü paylaştı.

Min Hyuk'un, bundan önce ‘Unexpected You‘ dizisinde Kim Nam Jo'nun erkek kardeşi olarak yıldızı parladı. Sunucu son zamanlarda oyunculuk yapan idollerden konuştu ve Min Hyuk'un rolünü ortaya attı. Min Hyuk "Biz kadroya girmeden önce aynı elemelerden geçtik. Tüm CNBLUE üyeleri bu elemeler sonunda kabul edildi.(kendi dizileri için)" diye cevap verdi.

İdol daha sonra ekledi "Yakınlarda sinemaya giren ‘The New World‘ filmini izledim. Ben de süpriz düğümü olan bir karakteri oynamak istiyorum." Daha sonra şaka yaparak. "The New World filmini CNBLUE üyeleriyle birlikte izledim. Sinemadaki herkes meşguldü ve yanlarında önem verdikleri kişi vardı. Bu yüzden kimse bize dikkat etmedi. Sadece gittik, oyunu izledik ve geldik."

Min Hyuk aynı zamanda gergin olduğunu söylediğinde sunucunun önerisiyle "Gwiyomi" yaptı.*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!"

Kaynak: allkpop
Çeviri: unDineee @Turkish Boice


0 yorum:

Yorum Gönder