İMZA KAMPANYASI

(Video Çeviri) Başkan Han Röportajı3:58 ~ CNBLUE çıkış yapmadan hemen önce şirketi Japonya'ya bağlı şirketle genişlettiğimde şirketin ciddi finansal sorunları vardı ve 30 milyarlık bir borcun altındaydım. O zamanlar güçlükle ödeme yapmıştım.

7:30 ~ CNBLUE I'm A Loner ile çıkış yapmalarının 5 gün sonrasında tüm müzik listelerinde birinci olmuştu. CNBLUE 2-3 ay içinde şirketi 30 milyarlık borçtan kurtardı.
8:00~

8:48 ~CNBLUE benim için 2. evlat gibi; ama güvenilir ve güçlü evlatlar. Sizinde gördüğünüz gibi onlar sessizler. 

8:53 ~Onları çıkışlarından beri hiç akranlarıyla kutlama yapmak için oyalanırken görmedim.

9:00 ~ Sunucu: Oyun oynamıyorlar.
Başkan Han: Zamanlarının çoğunu beste yaparak, müzik performansları için pratik yaparak ve oyunculuk yaparak geçiriyorlar. Onlar çok dürüst ve doğru çocuklar. Son zamanlardaki diğerler çocuklardan (*yaşıtlarından) farklılar.

10:24~ Onların başarılarının sırrı sadece yetenekli olmaları değil aynı zamanda azimli (ciddi) olmaları. 

<Sub: CNBLUE'nun başarı sırrı yetenekli ve gayretli olmaları.>

*Siteden çeviri almak veya alıntı yapmak yasaktır*

Kaynak:@CebuNuna 1,2
Çeviri:unDineee@TurkishBoice

Video cr: akfnzh syj

1 yorum:

Bizim bu kadar sevmemizin nedeni de zaten bu "azim" denilen şeyden kaynaklanıyor ^^ Hiç bir zaman yorulduk, ırıldık demeden, işlerini yapmaya devam ediyorlar, böylece bize müziği ne kadar çok sevdiklerini de göstermiş oluyorlar ;) Farkında olan hiç kimse bu emekler karşısında kayıtsız kalamaz zaten :) Onların müziğe olan tutkusu devam ettikçe, nerede olurlarsa olsunlar her zaman saygı ve sevgi göreceklerdir buna inanıyorum :)

Yorum Gönder