İMZA KAMPANYASI

(Video Çeviri) Kaderin Cilvesi: Minhyuk vs. Yonghwa


NOT: Videonun tamamı çevrilmemiştir.


Sunucu: Konumuz: Kaderin cilvesi, Jung Yonghwa vs. Kang Minhyuk.

(0.30)
MH: Kore'den bir dizi için oyuncu seçmeleriyle ilgili telefon geldi. Yonghwa hyung, benimle aynı rol için yarıştı. Aynı dizide aynı rol için yarıştık. "You're Beautiful" dizisi için. 

Sunucu: Dizide, Yonghwa "Havlu adam" olarak ün kazandı. 

MH: "Oyunculuk için çalışmaya kararlıydık. İkimiz de repliklerimize çalıştık. O zamanlar, Yonghwa hyungdan biraz daha iyi olduğumu düşünüyordum. O, hiç doğal değildi. Bu yüzden ondan biraz daha iyi olduğumu düşündüm. Rolü alabileceğimi düşündüm. Kang Shinwoo'dan bir şeyler kazanabilirim diye düşündüm. Böylece seçmelere katıldım; ama Yonghwa hyung ile aynı rol için seçmelere gittiğimizden, seçmelerde birbirimizi görmememizi umuyordum. Japonya'da sonuçları bekliyorduk, sonra Yonghwa hyung role seçildi. Çok üzüldüm, kalbim kırıldı. Çok üzücü olduğu için, başkanımıza bana başka bir şans vermesini söyledim. Gerçekten çok iyi yapacağımı söyledim. Hatta ağladım bile. Daha sonra, dizinin yönetmeninden duydum ki, çocuk gibi ve şirin görünümüm Kang ShinWoo rolü için uygun değilmiş. Yonghwa hyung bu yüzden seçilmiş."

Sunucu: "Dizide 'havlu adam' diye tanındıktan sonra, programlarda sunucu oldu, reklam çekti ve hatta kısa bir süre önce 'evlendi' (*We Got Married programından bahsediyorlar. Hala okumadıysanız, We Got Married Araştırma Yazımızı okumak için TIKLAYIN.) Sen de bunları yapabileceğini düşündün mü? 

MH: "Tabi ki düşündüm! Japonya'da programları izliyorduk, 'Havlu adam', 'Süt adam' hep haberlere çıkıyordu. Bunları gördükten sonra, "Ah, oradaki ben olmalıydım." diye düşündüm. Eğer, Kang ShinWoo'yu ben oynasaydım, Yonghwa hyungun yerinde ben olabilirdim."

Sunucu: "Yonghwa'yı Gayo Daejeon'u sunarken izlediğinde nasıl hissettin?"

MH: "Sunuculuk yapmak çok büyük bir olay, ben de gergin olurdum. Ama bence Yonghwa hyungdan daha iyi yapardım."

Sunucu: "Yonghwa böyle düşündüğünü biliyor mu?"

MH: "Tabi ki de bilmiyor. Bu programı izledikten sonra büyük ihtimalle sırtından vurulmuş gibi hissedecek."

Sunucu: "Bu sefer, It's okay, Dady's Daughter dizisiyle ilk oyunculuğunu yapmış oldun. ChaeYoung, Minhyuk'un bu dizinin popülaritesini arttıracağını düşünüyor mu?"

CY: "Bence artıracak."

Soo Young (SNSD): "...........İkimiz de kendimizi geliştirdik; bu yüzden Minhyuk'un da başarılı olacağını düşünüyorum."


*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

 Eng. Trans: chiffonlau&omonOona 
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

3 yorum:

Minhyuk yapmak istediği şeyleri yapsaymış onu tutan mı vardı ? daha iyi yapacağına eminse sunuculuk performanslarını dört gözle bekliyoruz. bence hiç gerek yokmuş bu tarz bir açıklamaya.. ve bence de Yong duyunca sırtından bıçaklanmış gibi hissetmiş hatta üzülmüştür.


teşekkürler paylaşım için..

Sitemizde yüzlerce röportaj ve hayran anlatımı paylaştık. Dilerdim ki bu yazıyı bu bakış açısıyla yazmadan önce onları okuma, Minhyuk’u tanıma şansınız olsaydı. O her zaman Yonghwa’ya olan hayranlığından, sevgisinden ve onun gibi olmak istediğinden bahseder. Aralarındaki kardeş sevgisini, birbirlerini asla “arkalarından bıçaklamayacaklarını” her Boice bilir. Onu birazcık tanıdıysam Yonghwa’yı kasten üzecek bir şey yapacağına asla inanmıyorum. Biliyorum, bazılarınız sadece biaslarına yoğunlaşıyor, diğer üyelerin yaptığı, söylediği şeyler aklınızda kalmıyor. Tamam, olabilir. Ama diğerlerini tanımadan sırf biasınızı korumak için diğer üyeleri haksız yere yargılamanın büyük bir hata olduğunu düşünüyorum. Minhyuk’un kocaman bir kalbi var ve hyung’unu çok seviyor. Tek gerçek bu. Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

Gerçekten önyargılı olmayalım bence,bende jong hyunun bir türlü anlayamamıştım iyimi yoksa kötü birimi, ama bu aralar yonghwanın evlilik programını seyredince fikirlerim gerçekten çok değişti... Kafamdaki cnblue şimdi daha net .. Beni gerçekten yanlış anlamayın ben onları yeni tanımaya başladım..6 aylık bir boıceyim daha, sayenizde onlar hakında hergün yeni şeyler öğreniyorum gerçekten çok teşekkürler

Yorum Gönder