İMZA KAMPANYASI

(Video Çeviri) KBS'nin "1 Night 2 Days" CNBLUE KısımlarıSung Sikyung, KBS binasında yemek fişi bulmak zorundadır. Yong Hwa ve Jung Shin ile karşılaştı (muhtemelen Music Bank ya da onun gibi bir şeyin yayını sonrasıydı) ve onlara yemek fişlerinin olup olmadığını sordu. Başta ikisi de şaşırdı; ama Yong Hwa "Evet" diye cevap verdi.

Ama 1N2D olduğu için yemek fişini almak kolay olmayacak. Min Hyuk şaka yaparak yemek fişinin onlar için olduğunu söyledi; ama Sung Sikyung kıdemini kontrol etmek için çabucak ne zaman debut yaptıklarını sordu. CNBLUE 2010 diye cevaplayınca Sung Sikyung kendisinin 2000'de çıkış yaptığını yani onlardan 10 yıl daha kıdemli olduğunu söyledi. CNBLUE söyleyecek bir şey bulamadı ve hepsi başlarını eğdi.(LOL)

Yemek fişini almak için, Sung Sikyung taş-kağıt-makas oyununda CNBLUE'ya karşı 3 galibiyet almalıydı. Birinci ve ikinci denemede Yong Hwa ve Jong Hyun'a karşı bu kadar kolay kazanması CNBLUE'yu şaşırttı.  Sung Sikyung, CNBLUE'ya oyunda onu kandırmamalarını söyledi ve CNBLUE kabul etti. Başka bir düello yaptılar ve kazara Min Hyuk kazandı.

 Sung Sikyung 1 dakika ara verdi ve devam etti. Bu sefer kazara Yong Hwa kazandı ve kazandığı için ondan özür diledi. Haha. 5 dakikalık bir aranın ardından  Sung Sikyung, CNBLUE'ya yine meydan okudu ve Yong Hwa YİNE kazandı. Bir süre sonra bir maç daha yaptılar ve  Sung Sikyung 3. galibiyetini aldı.  

Jong Hyun,  Sung Sikyung ile çak bir beşlik yaptı. Yong Hwa da aynısını yapmak istediğinde  Sung Sikyung  şakayla onu itti (çünkü üst üste iki kez Yong Hwa'ya karşı kaybetmişti. LOL) Daha sonra Min Hyuk ve Jung Shin'le çak bir beşlik yaptı. Yong Hwa da onunla çak bir beşlik yapmak istediğinde ikinci kez elini itti.(Onlar yakın arkadaş gibi görünüyor.)

Sonuçta Sung Sikyung yemek fişinin sahibi oldu ve CNBLUE 1N2D tezahüratını yaptı. “1 박 (il-bak), 2 일 (yee-il)!!” Yong Hwa hep bu tezahüratı yapmak istediğini söyledi.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alntı yapmak yasaktır*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee@Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder