İMZA KAMPANYASI

[07.04.2013] Weibo Güncellemeleri ~ CNBLUE Tayvan Dönüşü


Gerçekten çok eğlenceliydi! Gelecek sefere Tayvan'a gelmeyi umuyorum. Bir dahaki sefere daha çok hayranla buluşmayı diliyorum. Çabucak geri gelmek ve o zaman rahat bir şekilde gezmek istiyorum! Hadi gelecek sefer yine buluşalım!!

 It was really fun!! It seem i'll make expected to Taiwan next time. Next time I hope to meet more fans! Come back quickly and At that time i want to travel relaxedly! Let's meet again next time!!


Yaho! Wow! CNBLUE'nun ilk Dünya Turu Tayvan konseri, destekleyen tüm hayranlara teşekkür ederiz. Böylece harika bir başarıyla bitirdik!  TAIWAN♥CNBLUE (Tayvan CNBLUE'yu seviyor) etkinliği için çok teşekkür ederiz! En kısa sürede geri gelmek istiyoruz! 

Yaho! Wow! CNBLUE first world tour Taiwan Concert thanks to a lot of fans cheer so we have a great success ending! On stage Thanks so much for TAIWAN♥CNBLUE moment! We wanna come again as soon as possible!


Tayvanlı Boice'lar! Şimdi gitmek zorundayım ㅠㅠㅠhuk...  Dünkü heyecanı içimde saklayacağım! ㅜ Teşekkürler! Harika bir konserdi! Asla unutmayacağım...  Hepinize teker teker teşekkür etmek istiyorum; ama ne yazık ki bunu yapamıyorum. Sık sık ziyarete geleceğim!! Tekrar teşekkürler!

Taiwan Boice! I gotta go nowㅠㅠㅠhuk... Hold back yesterday's excitement!ㅜ Thank you! It was a great concert! I'll never forget it... I want to convey my thankful to one by one but too bad i can't do it! I will come visit you often!! Thank you again!

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Trans: @CNBurningBow
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder