İMZA KAMPANYASI

CNBLUE 100 Japon Hayranıyla Özel Bir Etkinlik Gerçekleştirdi


CNBLUE, 21 Nisan'da "100! Only Recochoku - Exclusive Premium Etkinliği"ni gerçekleştirdi.

Hayranlar arasından, son single Blind Love'ın full telefon zil sesini indiren 100 hayran seçildi. Bu özel etkinlikte CNBLUE, Blind Love'ı yazarken yaşadıklarını ve Dünya Turlarında bahsettiler.

Blind Love'ın aslında bir "kiraz çiçeği şarkısı" olacağını söylediler ve klipteki bayan oyuncu Hayami Akari hakkında konuştular. Dünya Turuyla ilgili, "Hayranlarımızın bizim hissettiğimiz gibi hissetmesi için çok çalışacağız" ve "Müzik yapmaya ve konser vermeye devam edeceğiz" dediler.

Kaynak/Source: @justjyh

Jonghyun Blind Love'la ilgili, "Başta şarkının sözlerine sakura (kiraz çiçekleri) yazmıştım ama Japon ekibe ve arkadaşlarıma gösterdiğimde "Yine mi sakura~" dediler. Düzeltip yeniden yazdım. Japonya'da sakura ile ilgili şarkı çok fazla olduğu için ve melodi sakurayı çağrıştırdığı için, şarkı sözlerinde olmasa da olur." dedi.

Ayrıca klipte oynayan bayan oyuncuyla ilgili, "Onunla tanıştınız mı?" sorusuna Jonghyun, "Sadece bir dakikalığına. Aslında klipte onun elini tutan görevlilerden biriydi." deyince Yonghwa, "Ben bunu bilmiyordum" dedi.


*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Çeviri: CNBuSrang & Depps1004 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder