İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa ‘The Heirs’ dizi kadrosunda


CNBLUE’dan Jung Yong Hwa, SBS’nin yeni dizisi “The Heirs”de Park Shin Hye ile tekrar rol arkadaşı olacak.15 Nisan’da FNC Entertainment,  Jung Yong Hwa’nın Kim Eun Sook’un yeni dizisinde oynayacağını açıkladı. Jung Yong Hwa en son, Kim Eun Sook’un çok sevilen dizilerinden biri olan  A Gentleman’s Dignity’de Kim Ha Neul’un ona aşık öğrencisi rolüyle konuk oyunculuk yapmıştı. CNBLUE grubu üyesi ve oyuncu Jung Yong Hwa "Kim Eun Suk'un adamı" olarak diziye seçildi.

“The Heirs” dizi kadrosu için ilk açıklanan isimler Lee Min Ho ve Park Shin Hye olmuştu. 

Jung Yong Hwa, You’re Beautiful ve Heartstrings’ten sonra Park Shin Hye ile üçüncü kez aynı dizide bulunacak. 

Jung Yong Hwa'nın oynayacağı SBS'nin yeni dizisi "Heirs", çarşamba-perşembe günleri yayınlanacak. SBS çalışanlarından biri, "Jung Yong Hwa LMH ve PSH’dan sonra 'Heirs'e katılıyor ve 2 yıl sonra oyunculuğa geri dönecek" açıklamasını yaptı.  

Jung Yong Hwa’nın da bulunduğu "Heirs", Hallyu star koleksiyonu olarak adlandırılıyor. JYH ve PSH "You are beautiful" ile Japonya’da büyük beğeni kazandı ve LMH "Boys over Flowers" ve "City Hunter" gibi dizileriyle başarılı en iyi Hallyu starlardan biri.

Çalışanlardan birinin bir başka açıklaması şöyle oldu, "başarılı hallyu yıldızlarının başrolleri almasıyla, birlikte büyük bir sinerjik etki yaratacakları beklentisi var. Jung Yong Hwa ve LMH dizide birbirlerine karşı cazibelerini konuşturacak” 

"Heirs" aşk ve arkadaşlık üstüne lise öğrencilerini konu alan güncel bir dizi olacak. Midas ve Tazza ile ünlenen yönetmen Kang Shin Hyo diziyi yönetecek. 

Dizi 2013 sonlarına doğru yayınlanacak. 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak: @enewsworld @Just_JYH
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

1 yorum:

çok mutluyum aşkımı bikez daha dizide görücem bi insan hem oyunculukta hemde müzikte nasıl bukadar sevimli ve yetenekli olabilir yaa ölürüm ben onaa :) <3 <3 <3

Yorum Gönder