İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’nun albümü çıkmasının üstünden 4 yıl geçmesine rağmen Japonya HMV listesinde 1 numarada!CNBLUE grubunun 4 yıl önce çıkardıkları albüm Japonya HMV listelerinde 1 numaraya yükseldi. 16 Nisan’da HMV’nin yayınladığı listede, 2009 yılında yayınlanan CNBLUE’nun Now or Never albümü Kore-Asya kategorisinde 1 numaraya ulaştı.

2011 yılında yayınlanan bir diğer albümleri “392” de aynı listede 5 numarada bulunuyor. Bu enteresan duruma bakılırsa CNBLUE’nun eski albümleri hala listelerde üst sıralarda olmaya devam ediyor.

FNC Entertainment’ın açıklaması şöyle oldu, “Bunun neye bağlı olarak gerçekleştiğinden emin değiliz. Belki de yakında Japonya’da yeni single’larını çıkaracakları ve promosyonları için Japonya’da bulundukları için olabilir.”

Şu anda 1 numarada olan albümün ismi “Now or Never” ve albüm "Now or Never", "Just Please", "Love Revolution", "Let's Go Crazy" ve "Tear drops in the Rain" olmak üzere 5 şarkıdan oluşuyor.

Grup, 24 Nisan’da 5. single’ları “Blind Love”ı yayınlayacak.

CNBLUE, dünya turlarının başlamasıyla Mayıs ayında Tayland, Kore, Hong Kong'da ve tur kapsamında dünyanın bir çok ülkesinde bulunacak.

6 Nisan'da başlayan Blue Moon dünya turu tarihleri:

Tayvan
Tarih: 6 Nisan 
Yer: Taipei Arena

Singapur
Tarih: 13 Nisan 
Yer: Singapore Indoor Stadium

Tayland
Tarih: 4 Mayıs 
Yer: Impact Arena

Hong Kong
Tarih: 11 Mayıs 
Yer: Hong Kong Asia World Arena

Kore
Tarih: 25-26 Mayıs 
Yer: Jamsil Indoor Stadium

Avustralya
Tarih: 31 Mayıs
Yer: Festival Hall, Melbourne
Tarih: 1 Haziran 
Yer: Big Top Sydney

Filipinler
Yer: 15 Haziran 
Yer: Araneta Coliseum

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak: @kpopstarz 
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder