İMZA KAMPANYASI

Jung Yonghwa, Dünya Turu ve Yeni Albüm Çalışmalarına Odaklanmak İçin “Heirs” Dizisinden Geri Çekildi


Şarkıcı-aktör Jung Yong Hwa, Kim Eun Sook’un yeni dizisi “Heirs” dizisinde oynayacağı rolden nazik bir şekilde geri çekildi.

26 Nisan’da Jung Yong Hwa’nın bağlı olduğu şirket FNC Entertainment, “Jung Yong Hwa SBS’in yeni dizisinde (Heirs) rol almamaya karar vermiştir.” Şeklinde bir açıklama yayınladı.

Bunun yanı sıra diziden çekilmesinin başlıca sebebi, Jung Yong Hwa’nın dizideki karakteriyle ilgili yapım ekibi ve şirket arasındaki farklılıklardı. Rol ve hikaye üzerinde olumlu düşünüyorlardı, ancak sonunda Yonghwa’nın şirketi ve yapım ekibi bir ortak noktaya ulaşamadılar. Tabii ki iki taraf da karar ve sonuca saygı gösteriyorlar.

Jung Yong Hwa’nın şirketi, müzisyenin yoğun programı içerisinde rolün yükünü kaldıramayacağını belirtiyor: “Şu an için Jung Yong Hwa, Dünya Turu’na ve CNBLUE’nun senenin ikinci yarısında yayınlanması planlanan gelecek albümüne yoğunlaşmış durumda. Birçok başka rol teklifi de alıyor, bu yüzden yakın gelecekte rol hayatına da devam edecektir.”

Jung Yong Hwa’nın “You’re Beautiful” ve “Heartstrings” dizilerindeki performansları büyük dikkat ve takdir toplamıştı. Bunun yanında, besteleme ve hatta yapım dahi yaparak müzik dehasıyla da kendini kanıtladı.

CNBLUE ve Jung Yong Hwa bugünlerde, “2013 Blue Moon World Tour” isimli dünya turlarıyla ilgili yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır. 

Kaynak: SportsChosun
English: jdf @cnbluestorm
Çeviri: Henice @Turkish Boice

5 yorum:

Yalannn :D :D bence park shin le yeniden dizi çekmesi büyük tepti topladı o yüzden vazgeçti...

Evet diziden ayrılması iyi olmuş..bu duruma hem sevindim hem üzüldüm. Sevindim çünkü 3. kez Park Shin Hye ile oynaması ortada dolaşan dedikoduları iyice arttıracaktı, onsuz birşey yapamayacağını söyleyenler bile çıkabilirdi bence, ki Yong Hwa'yı tanımayan biri olsam bende öyle düşünürdüm.. Üzülmeme gelince dizi kadrosu çok güçlüydü, bir çok başarılı insanla çalışacaktı her ne kadar yan rol olsada bu oyunculuğu açısından iyi olurdu, çok fazla şey öğrenebilirdi.. Neyse artık karar verilmiş umarım verdiği karardan pişman olmaz ve başarılı bir albümle grubumuz kendini gösterir. Böyle olunca beklentiler de yükseldi (en azından benim beklentilerim yükseldi :D ) çünkü albüm ve konserlerden dolayı çekilmek istendiği belirtilmiş.. Her neyse liderimiz doğru olan neyse onu yapmıştır albümüde dört gözle bekliyorum ^ ^ CnBlue Fighting!!!

aslında onun ıcın ıyı olmus park shın hye ile dedikodu cıkıcaktı yıne ama yınede oppamı bu dızıde gormeyı gercekten cok ıstıyordum ... Nese daha iyi teklifler alır inşallah :)

bilmiyorum bence kötü olmuş. Dizi kadrosu süperdi ve Park Shin Hye çok tatlı bi kız dedikoduları önemsememeleri gerekirdi çünkü adım atsa dedikodu oluyo zaten :D beraber çok iyi iş çıkarıyolar diye düşünüyorum You've Fallen For Me de çok uyumlulardı onları yeniden öyle görmek isterdim ama umarım kararından pişman olmaz

ya ben bir şeyi merakediyorum CNBLUE dünya turuna çıkacaksa türkiyeyede geleceklerdir umarım eyer gelmiyorlarsa ben buna dünya turu demem işallah yakında büyük harflerle CNBLUE TÜRKİYE DE yazısını görürüz

Yorum Gönder