İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice 2. Kez Sipariş Alıyor~!!!


Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 25 - 30 Ocak tarihleri arasında sayfadan sipariş almıştık ve toplam 30 RE:BLUE albümünü kendisi alamayan Türk Boice arkadaşlarımıza ulaştırmıştık. Sayfadan hala albüm isteği geldiği için bir kere daha sipariş almaya karar verdik. 


1- 1. Mini Albüm Bluetory
Fiyatı: 40 TL (Herşey dahil)

2- 2. Mini Albüm Blue Love 
Fiyatı: 40 TL (Herşey Dahil)


3- CNBLUE Vol. 1 First Step
Fiyatı: 45 TL  (Herşey Dahil)4- 3. Mini Albüm Ear Fun Fiyatı: 50 TL (Herşey Dahil)


5- 4. Mini Albüm RE:BLUE 
Fiyatı: 50 TL (Herşey Dahil)


6- Live Magazine Vol 8 

Fiyatı: 70 TL (Herşey Dahil)


7- the FNC Dergisi 

Fiyatı: 90 TL (Herşey Dahil)


*Sipariş vermek isteyenler aşağıda istenen bilgileri tam olarak doldurup "Sipariş" konu başlığı ile turkishboice@gmail.com adresine mail göndermelidir.

Ad ve Soyad:
Açık Adres (Posta Kodu dahil):
Tel:
Sipariş etmek istediğiniz ürün:

(örn: 6- Live Magazine Vol 8
)


**Son sipariş verme ve parayı yatırma tarihi: 21 Nisan saat 24:00'tür. Bu tarihten sonraki siparişler kabul edilmeyecektir.

***Maili gönderdiğinizde mailinizin ulaştığına dair size 2 gün içinde bir onay maili atacağız ve parayı nereye, nasıl yatıracağınızı sizlere mail yoluyla ileteceğiz.

***Göndereceğiniz para albüm+kargo parasıdır. Yani parayı yatırdıktan sonra size sadece beklemesi kalacak. Kargo gibi başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak.

***Elden alım yapılmayacaktır. Para yatırma işlemi sadece banka üzerinden yapılacak ve gönderiler sadece kargo yoluyla olacaktır.

***Albümden Turkish Boice'a kalan küçük miktardaki para planladığımız projelerimizde kullanılmak üzerine kayıt altına alınacaktır.

3 yorum:

Live Magazine Vol 8 dergi mi? Yoksa DVD mi?

Dergi + DVD. Derginin scanlerini sayfada görmüşsünüzdür. DVD'de ise SAITAMA SUPER ARENA konseri ve iki özel video içeriyor^^

Yorum Gönder