İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] CNBLUE Dünya Turu - Singapur Basın ToplantısıSoru: Dün gece geldiniz. Singapur sizi nasıl karşıladı?

Minhyuk: Bence Singapur çok temiz ve Singapur'un gece manzarası çok güzel. Çok etkilendim. Dün gece havaalanına gelen hayranlara çok minnettarız! Çok kalabalık olduklarını görmek çok güzeldi. 

Soru: Yarınki konser için bütün hayranlar çok sabırsızlanıyor. Konser için nasıl hazırlanıyorsunuz?

Yonghwa: Dünya Turunun ilk durağı Tayvan'dı ve ikinci durağımız burası, Singapur olacak. Çok eğlenceli olacak bunun için dört gözle bekleyin. Yeni şarkılarımızı çalacağız. Umarım eğlenirsiniz. 

Soru: Hayranlar yarınki konserden ne bekleyebilir?

Yonghwa: Band olduğumuz için her şey canlı olacak. Müzik enstrümanlarımızı çaldığımızı bol bol duyacaksınız. Umarım bunun için dört gözle beklersiniz.

Jungshin: Ayrıca son albümümüz RE:BLUE'nun bütün şarkılarını dinleyebileceksiniz.

Soru: Tayvan'daki konserinize birçok ünlü geldi ve JJ Lin sizinle çekildiği grup fotoğrafını internette paylaştı. JJ'le aranızda geçen ilginç bir olayı anlatmak ister misiniz?

Yonghwa: Şu an giyindiğim tişörtü bana JJ verdi. Onun Singapurlu olduğunu duyduk. Sanırım bu bir arkadaşlığın başlangıcı. 

Soru: JJ size Singapur'daki güzel yerlerden ya da yemeklerden bahsetti mi? Sahne arkasında neler konuştunuz?

Yonghwa: Jonghyun ve ben bir dergi çekim için buraya daha önce gelmiştik (Marie Claire Röportajını okumak için TIKLAYIN) ve  Marina Bay'i duyduk; ama gidemedik. Ve Singapur'u daha çok görmek istiyoruz.

Soru: Diğer K-Pop gruplarından farkınız nedir?

Yonghwa: Bizim en büyük farkımız band (müzik aleti çalan, müzik yapan grup) olmamız. Diğer idol K-pop grupları dans ediyorlar; ama biz müziğimize odaklanıyoruz.

Jonghyun: Yabancı hayranların müziğimizi sevmesinin sebebi, batıda band müziğinin yaygın olması. Kore'de band görmek çok kolay değil.

Soru: Konserde "yapacaklarınız" ve "yapmayacaklarınız" var mı?

Yonghwa: Buraya eğlenmek için geldik. Hayranlarımızın eğlenmesi için biz de eğlenmeliyiz. 

Minhyuk: En büyük dileğimiz, biz şarkı söylerken hayranlarımız çıldırması, zıplaması, sesleri kesilene kadar bağırmaları.

Soru: Band olarak eski günlerinizden özlediğiniz şeyler var mı?

Yonghwa: Şimdi insanlar bizi tanıdıkları için çok minnettarız; ama ilk başladığımızda kimse bizi tanımıyordu. Şu an olduğumuz yer için çok minnettarız. Umarız bir gün yine sokak performansı sergileyebiliriz; ama büyük ihtimalle kimse bizi tanımasın diye maske takarak.

Jonghyun: O zor günler sayesinde, şu an bulunduğumuz yerin daha çok kıymetini biliyoruz. Ve hayranlarımız sayesinde şu anda buradayız. 

Soru: İleride özellikle oynamak istediğiniz bir rol var mı?

Yonghwa: Umarım bir sonraki oynayacağım dizide daha canlı bir karakteri canlandırabilirim. Çünkü ben çok eğlenceli, canlı ve şen şakrak biriyim.  

Minhyuk: Birçok dizi senaryosu elime geçti; ama şu anda Dünya Turumuza yoğunlaşacağım. Eğer karşıma iyi bir fırsat gelirse, değerlendirebilirim. 

Jungshin: Benim de şansım olursa ben de yeni bir dizi veya filmde oynamak isterim. 

Soru: Yonghwa CNBLUE ve şirket arkadaşları dışında başkaları için de şarkı yazacak mı?

Yonghwa: Henüz hiç yazmadım ama ben de başka sanatçılar için şarkı yazmak isterim. Ama bu CNBLUE'nun müziğinden farklı olacaktır ve beraber çalışacağım sanatçıya uyacaktır. Yani evet denemek isterim. 

(12:38) CNBLUE'nun basın mensupları için hazırladığı hediye.

Yonghwa: Bu geleneksel Kore atıştırmalık paketi. Çok lezzetlidir, umarım beğenirsiniz. 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Çeviri: 
@CNBuSrang @TurkishBoice

Video cr: Kpop Starz
photo cr: Hallyu & herworldplus & incinemas

0 yorum:

Yorum Gönder