İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] KBS 1 vs 100 Yayınlanmayan Kısımlar ~Min HyukMC: Bir kere senaryoları kabul ettiğinizde, birbirinizle rekabet edebilirsiniz.
Min Hyuk: Biz yarışmıyoruz. Elimize senaryo geçerse sadece birlikte okuyoruz. Nasıl bir hikaye, ne tür bir dizi anlamak için. Seçmelere bazen tek başımıza, bazen birlikte katılıyoruz. İki ya da üç kişi hatta hep birlikte katılabiliriz. Eğer senaryoyu sevmişsek ve şirketimiz de onaylamışsa isteyen herkes seçmelere katılır. 

MC: Hangi dizi seçmelerine birlikte gittiniz?
Min Hyuk: Bu çok eski bir hikaye. Yong Hwa Hyung'un(abinin) You're Beautiful dizisinin seçmelerine ben de katılmıştım. Jong Hyun Hyung'un dizisi 'A Gentleman Dignity'nin sadece görüşmelerine gitmiştim.

MC: Bu kadar çok çalışıyorsun peki diğer üyelerin dizilerini izliyor musun?
Min Hyuk: Evet birbirimizin dizilerini güzelce izliyoruz. 

MC: Ne demek istiyorsun?
Min Hyuk: Dört erkek birlikte yaşadığımız için, hiç birbirimizi övmüyoruz, sadece birbirimizle şakalaşıyoruz.(dalga geçiyoruz) 

MC: Ah Birbinizle şakalaşıyorsunuz. Nasıl?
Min Hyuk: Benim 'My Husband Got A Family' dizisinde ilk göründüğüm kısım bir gece kulübü sahnesiydi. Elimi kaldırıp "Ben yapacağım" dedim. Çok gergin olduğum için sadece 3 parmağımı kaldırdım. 

MC: Böyle mii?
Min Hyuk: Yeterince güçlü değildim, bu yüzden 'Ben yapacağım' dedim, böyle. Üyeler gördüler ve bu fotoğrafı internette paylaştılar (Ç/N: Yonghwa, o sahnenin fotoğrafını çekip twitterda paylaşmıştı.) Ne zaman bir konserde ya da televizyon programında beni görseler bunu yapıyorlar. Bir keresinde konser sırasında Yong Hwa aniden bana döndü. Bateri çalıyordum ve o bunu yaptı. Neredeyse bagetleri ona fırlatacaktım; çünkü çok sinirlenmiştim. 

MC: Peki sen diğerleriyle şakalaştığında nelere yapıyorsun?
Min Hyuk: Jung Shin 'My Daughter SeoYoung' dizisinde çok iyi bir oyunculuk sergiliyor. Özellikle ağlama sahnesinde çok başarılıydı. Onun gözleri normalde de büyüktür; ama bu sahnede daha da büyümüştü. Bu sahnenin ekran alıntısını aldım ve ortak konuşmamıza 'Jung Shin güzel ağlıyorsun' yazarak gönderdim. Biz böyle birbirimize sataşarak yaşıyoruz. 

~2.18
MC: Siz çocuklar şimdilerde stil sahibisiniz; ama ilk zamanlarda böyle olmayabilirsiniz. Diğer üyeler hakkındaki ilk izlenimin nasıldı?
Min Hyuk: İlk başta Yong Hwa Hyung bana "Bu bir aktör seçmesi mi?" diye düşündürmüştü. Giydiği uzun ekose ceket ve açık teniyle bir prens gibi görünüyordu. Jong Hyun Hyung eşofman giymişti, kısa saçlar ve aksanlı konuşmasıyla komşu evde yaşayan bir arkadaş gibiydi. Jung Shin, onun saçları çok etkileyiciydi. Saçlarını çok fazla kaldırmıştı, karides susshi gibi görünüyordu. Pirincin üzerine karides koyalar ya, biliyor musunuz?
MC: Buharda pişmiş pirincin üzerine koyulur.
Min Hyuk: Çok etkileyiciydi.
MC: Yaparken çok zorlanmış olmalı.


~00:43

Min Hyuk: Bateri çalmayı ilk öğrendiğimde yeterince güçlü değildim; bu yüzden çok endişeleniyordum. Eğitmenim bana sürekli gücümü geliştirmem gerektiğini söylüyordu. Baterinin sadece güçle çalınamayacağını düşündüm. Doğru çalmak da önemliydi; bu yüzden çok fazla pratik yaptım. 

MC: Peki bedenini geliştirmeyi, kol kası yapmayı düşündüğün için mi kollarını sıvıyorsun?
Min Hyuk: Konsere çıktığımızda çok terliyorum. 25 şarkı çalıyoruz. Bu yüzden ceketimi çıkarıp kollarımı sıvıyorum. Konserden sonra,  şirket çalışanları ve izleyiciler 'Onu kasten sıvadın!' dediler. Ertesi günkü konserde kendimi tekrar sıvarken buldum ve birden duyduğum sözleri hatırlayarak tekrar aşağı indirdim. Ama konserden sonra kollarımı sıvadığımı fark ettim. Bunu bilinçsizce yaptım; ama onlar kollarımın iyi göründüğünü söyledi. Eğer konserlerimize gelirseniz beni ceketimi çıkarıp, kollarımız sıvarken görebilirsiniz. Mayıs'ta Kore'de bir konserimiz var.

MC: Mayısta mı?
Min Hyuk: Lütfen gelin.
MC: Satışa çıktığında acele etmezsek alamayacak mıyız?
Min Hyuk: Bilet satışları başlamadı ama başladığında almak zor olacak. Bu yüzden almak için acele edin.
MC: Ha ha ha çok espritüelsin.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Eng. Trans: @saturnkr
photo&video cr: DNBLUE
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder