İMZA KAMPANYASI

[26-27.04.2013] Japon Boice Hayran Buluşması


Tokyo international forum hall’a erken vardım hehe. Şekerlerden aldım ama kulaklık, bileklik kalmamıştı. Daha sonra online alınabiliyor neyse ki.

Bu akşamki CNBLUE hayran buluşması Tokyo sahnesi. Merhaba BOICE Japan! Sonunda oturdum!! 


cr. @GrlyGirlie


CNBLUE Tokyo hayran buluşması şarkı listesi:


1. Blind Love 
2. intuition 

3.coffee shop 

4. One Time (akustik) 
5. Kimio (akustik) 
6. Try Again Smile Again 
7. Im a Loner 
8. I'm sorry (Konuşma kısmı) 
9. Doğaçlama şarkı (Busan & Uçak) 
10. Voice

 Çok uzundu, 2 saat sürdü. Ama herkes hem konserden hem de konuşma kısmından çok zevk aldı. 8+1 şarkı söylediler, konuşma, hediye zamanı ve “Busan”la (*diğer oturumda "uçak"la) ilgili doğaçlama şarkı vardı.


Busan şarkısında JH önce akustik gitarını aldı ama YH “önce JH söylesin” diyince gitar çalmaya YH başladı. JH’un kafası karıştı. :)

JH’un sözleri şöyle bir şeydi:

JH: ♪Busan’a gitmek istiyorum, çok istiyorum. En sevdiğim şey 돼지 국밥(pork soup)... Orada çok iyi yemekler var... Hadi benimle Busan’a git, YH♪

JH: YH zor bir gitar kodu çalıyor. 

YH: ♪Busan’da birçok arkadaşım var. Annem, ailem, arkadaşlarım.. arkadaşlarım şimdi nerde? aishiteru~(ağlıyor taklidi yapıyor)♪

JH ve YH, MH ve JS’i Ilsan’la ilgili şarkı uydurmaları için zorladı. MH çok utandı, yüzü çok tatlıydı^^

MH: ♪Ilsan’da yaşadım, lisedeki, ortaokuldaki arkadaşlarımla bir çok anım var.. Ortaokuldayken Jungshin’i tanımıyordum ama birlikte İngilizce dersi aldık. 

JS: ♪Ben de Ilsan’da yaşadım, Minhyuk’la İngilizce kursunda tanıştım..(Burda YH rap yapıyor: "MH’la tanıştı  MH’la tanıştı")

Doğaçlama şarkıdan sonra MH, JS’e: "JS, bas gitar çalışına çok çalış. Ben baterime çok çalışacağım."

Alanın ses sisteminden mi bilmiyorum, belki de koltuğum arka kenarda olduğu içindir, canlı performansları her zamankinden farklı geldi; daha yumuşak ve sıcak…JH bugün CNBLUE’nun çevirmeniydi.  YH ve MH defalarca Japoncada nasıl söylemeleri gerektiğini ona danıştı ve JH çoğu zaman hiç zorlanmadan cevap verdi. Sunucu çok hızlı konuşuyordu ve Korece bilmiyordu. JH olmadan böyle iyi iletişim kuramazlardı. Jungshin’in Japoncası eskiye göre daha iyiydi.

Jonghyun çevirmen gibiydi, özellikle Yonghwa için. Bazen YH JH’a fısıldadı ve JH onun ne söylediğini çevirdi. Bize hediye olarak selca çektiler. JH: JS fotoğraf çekmede "tokui"(iyi). JS anlamadığı için JH söylediğini Koreceye çevirmeye çalıştı ama; JH: “Ah~Koreceyi unuttum!!”. Üstündeki tişörtle tam bir Japon erkeğine benziyordu.


cr. @ketchburning

JH fotoğraflar gösterdi. Birinde havuzdaydı, diğerinde Singapur'a giderken uçakta kucağında bir bebekleydi. Uçaktaki fotoğrafı gören hayranlardan biri JH’a “Baba” diyince JH: “Papa janai kara! (Ben baba değilim!) Hala sadece 24 yaşındayım, baba değil!”

Singapur resimlerinde acılı yengeç yediklerini anlattılar. JH: Yengeç restoranına gittik, ama havalandırması bozuk olduğu için dışarıya sipariş verdik.

İlk şarkı Blind Love’dı. JH’un gitar solo kısmına aşık oldum, distorsiyon ve uzatma efektine bayıldım♥

Jungshin önceye göre daha da iyi söyledi ve kendine daha da güveni gelmiş. Blind Love'ın "lalala~" kısmını söyledi ve JH gitarına odaklandı.

Kendi çizdikleri bardak altlıklarıyla kendilerini anlattılar:
Yonghwa'nınki: 

YH:YongYong ve maviyle 용(Yong).
Sunucu: Güzel fikir!
YH: Evet, benim fikirlerim her zaman güzeldir. (gülüyor)
Sunucu: Böyle diyeceğini biliyordum; bu yüzden seni överken tereddüt ediyorum. (gülüyor) 

Jonghyun'unki: 
JH: Son zamanlarda üyeler bana "Jjong" diyor.
MH: Ben ve Jungshin için, ona Jonghyun hyung demek çok uzun. Jjong! Bunu söylemesi kolay.

Minhyuk'unki: 
MH: Bu bir yumurta. Bu yuvarlak şekil bana bir tabağı anımsattı ben de yumurta çizdim. (MH, JH'ye sık sık Japonya kelimelerin karşılığını sordu)


Jungshin'inki:
JS:Bu bir sanat eseri! İçinde sıcak kahveyle kırmızı bir fincan. Bu sebeple fincanın arkasına "coffee (kahve)" yazdım.

MH: Ben onu yengeç sanmıştım hahaha xD[Hediye ve konuşma kısmı]


[YH] Güneş gözlükleri (Singapur’a gittiğinde kullandığı) ve kırmızı örgü süveter hediye etti.
YH, aynı süveterin bir çifti olduğunu ve bu siyah çiftinin kendisinde olduğunu; kırmızıyı alanın onunla aynısını giyeceğini söyledi.

[JH] Arkasında kendi isim kartıyla Running Man kıyafeti hediye etti.


JH: Annem bunu çok istiyordu, eğer hayranlarımıza verdiğimi duyarsa kızacak. Anneme "Bu kıyafeti odamda sergileyeceğim” dedim.
YH: İsim kartının söküldüğü anı seviyorum. Running Man’e yaklaşık 10 kez çıktım ve bu kıyafetleri Busan’daki evimde saklıyorum. Çok değerliler. Ama sen..(JH’a diyor)
JH: Bunu söylememeliydin! hai, makemashita! (evet, oyunda kaybettim.)
JS: Çok çabuk yenildin.
JH: O kadar da çabuk değildi..!
Sunucu: Lütfen durun çocuklar

[MH] kareli gömlek & bateri bagetleri hediye etti.


MH: Sadece bu marka bagetleri kullanıyorum her zaman. Bunları Kore’den alamadığım için bu sefer Japonya’dan da 2 düzine aldım. (*Ondan başka marka kullanamıyormuş ve sevdiği bu marka sadece Japonya’da varmış)

[JS] mavi kolsuz kıyafet ve şişe mantarı hediye etti.


JS: (kıyafet için) Bunu ilk defa Japonya’dan aldım.
(ağzında mantarla) Dizideki diyaloglarımı bunu kullanarak çalışıyorum.
YH: JS, biri böyle bir mantar alırsa...?(nasıl kullanacak?/mutlu olacak mı?)
JS: omedetou! omedetou! (tebrikler! tebrikler!)

Konuşmanın bir kısmında konsept “CNBLUE’nun odasına gelmişiz gibi hissetmek”ti. Bu yüzden koltuğa oturarak iPad’lerinden fotoğraflar gösterdiler. Kendi doğal hallerinde olduklarını hissettim.

İki siyah kanepe sahnedeydi. Biri JS&JH, diğeri YH&MH için.

Sunucu: Bugün kendinizi CNBLUE’nun odasındaymış gibi rahat hissedin lütfen.

Kanepedeyken satıştaki ürünlerini tanıttılar. Bu ürünlerden biri olan kupayla su içtiler. Jungshin birden içti ve öksürdü.Kanepede şeker de yediler. Şekerler farklı tattaydı, (elma, limon, şeftali, soda&süt) ama JH&MH: "Bunun tadı ne bilmiyorum. Sadece şeker tadında."

JH havuzdaki fotoğrafı gösterirken, “Yabancılardan daha beyazım. Yurtdışından arkadaşım var ama ondan bile daha beyazım” dedi.Bebekle olan fotoğrafını gösterirken;
JH: “Başta bebek ağlıyordu. Ama onu kucağıma aldığımda ağlamayı kesti”
JS: Ağlıyordu, çünkü JH çok beyaz.


[Simpsons konuşması]

YH birsürü Simpsons bebeği fotoğrafı gösterdi.

YH: Hepsi benim arkadaşım.

Yatağım king size (en büyük ölçüde), yarısı insanların dünyası, diğer yarısı "Springfield".

JH: Odasında sanırım yaklaşık 100 Simpson oyuncağı var.


YH: Simpsons’lara ait herşeyim var..kıyafet, oyun, DVD, sticker, şapka, anahtarlık, mousepad, terlik..


JH:(YH’a) Simpson’ı neden bu kadar çok seviyorsun?


YH: Çizgi filmini izledim..Gitmek isterdim..(mırıldanıyor)


JH: Çizgi filmini birlikte izledik, çok eğlenceli bir dünya olduğunu düşünüyorum.

(JH burda YH’nın söylediklerini çevirdi) ...Orda endişelenecek hiçbir sorun yok.

Sunucu: Anlaşılan yorgunsun.


JH: Onları çok sevdiğin için mi saçlarını sarıya boyattın? (gülüyor)


YH: Biraz da o yüzden. (gülüyor)

[Blind Love konuşması]


JH: Başta şarkıyı söyleyeceğimi düşünerek sesimi kaydettim. Ama kayıtta YH sesin kaydını 1 saat ya da daha az sürede bitirdi. Ben genelde nerdeyse 2 saat harcarım. Böylece YH’nın sesinin şarkıya uyduğunu farkettim.

YH: Şarkının rahat bir melodisi var, söylemesi zor değil.

Sunucu: Kolay ama havalı, zor olan da bu değil mi zaten?

JH: Evet, evet! Açıkçası vokalimize güveniyorum (Ç/N: YH’yı kastediyor), bu yüzden şarkı bestelerken her zaman yüksek notaları kullanırım. YH da her zaman “çok yüksek!” der. Ama bu sefer şarkıyı kendi sesim için söylemesi rahat yaptım.

YH: Uyanır uyanmaz bile söyleyebilirim..(JH’a mırıldanıyor)


JH:..Diyorki, buna rağmen çok iyi bir şarkı.

Sunucu: Şu anda bile çok iyi şarkılar yaptığını duydum.


JH: Evet, benim şarkılarım da iyi, YH’nın şarkıları "yabaissuyo"(çok harika).

YH: Evet, ben "tensai desu"(dahiyim)...şaka yapıyorum, şaka.

JH: Çok fazla söylenince baskı oluşturan bir şey. (gülüyor)

Kendi müzikleriyle ilgili konuşurken JH çok canlı ve konuşkandı. Çok hoşuma gitti♥

Kendilerine ait polaroid selca çektiler ve çekilişle hediye ettiler. JH saçının önünü beğenmedi ve kalemle fotoğrafın üstüne kendisi çizdi.

***


Sunucu Ken-san o günkü sahne arkası menüsünü paylaştı. Paylaşımında söyledikleri: Sasuga(muhteşem) CNBLUE, harika yemekler. Öğle yemeğindekiler :Tonkotsu(pork soup) ramen & akşam yemeğindekiler: 순두부(Tofu(bean curd) – chili ile)
****


Buluşmanın akşam yapılanıyla gündüzdeki hemen hemen aynıydı. Sadece doğaçlama şarkı farklıydı. Şarkılardan biri “uçak” şarkısıydı. YH, JH’dan kendisine yumuşak bir sesle eşlik etmesini istedi. YH birkaç dakika düşündükten sonra slow şarkıyı söylemeye başladı. Sözler uçakta yolculukla ilgiliydi, özellikle JS içindi (Ç/N: JS uçaktan korkuyor; fobi gibi değil ama hoşlanmıyor); hepimizi güldürdü. Sözlerin çevirisi yok, üzgünüm, tam hatırlayamıyorum. Bu arada, o anda uydurduğu şarkıyı dinledikten sonra YH’nın müzik konusunda bir dahi olduğunu farkettim. Ve kendisi de farkında!

Hoşuma giden bir diğer şey, bu sefer Tokyo’ya geldiklerinde kendilerine ait boş zamanda iyi vakit geçirmişler. YH, JS ve MH alışveriş yapmış ve Harajuke civarında yemek yemiş. YH’nın dediğine göre MH alışverişe çok para harcamış! Konuşmalarından anladığım kadarıyla nakit kullanmıyorlar, kredi kartları var. Onlar alışverişe çıktığında JH onlarla gitmemiş. JH alışveriş için dışarı çıkmaktan pek hoşlanmadığını söyledi.


YH'nın JS'e yazdığı uçak şarkısı:cr: bluelove0114

***
YH şarkı söylerken performansı iyiydi. Ama konuşma kısmında halsiz görünüyordu. Kısık bir sesle çok yavaş konuştu. Sadece Running Man’den konuşurken ve doğaçlama sırasında canlıydı.

Blind Love için Japonya’da kalırken iki kez alışverişe gitmişler. İlkinde üçü gitmiş, JH uyuyormuş.Aslında gitmeye hevesli olan YH ve JS’miş ve MH da onlara katılmış. MH “herşeyi” almış, kıyafet, pantolon, ayakkabı…


(cage: 18 Nisan, Harajuku'da üçü. Hayranlara imza vermiş, el sıkışmışlar. Bugünden bahsediyor olabilirler. /bilgi: @cebununa )

İkinci seferde JH evde tek başına kalmayı sıkıcı bulduğu için onlara katılmış. Çünkü alışveriş ilgisini çekmiyormuş, “sadece yürüyorsun, yürüyorsun, yürüyorsun!”.  Ama şans eseri hoşuna giden bir ayakkabı bulmuş ve almak için denemiş, ama kredi kartı Japonya’da kullanıma açık değilmiş. “Tüm bunlar yukardan!” demiş ve pes etmiş. (Yani “bu yukardakinin emri”, “bu bir işaret”? gibi birşeyi kastetmiş olmalı. Ama söyleme tarzı çok komikti.)

Alışverişten sonra YH twitter ve diğer sitelerde kendisine ait (birçok açıdan hatta arkadan) çekilmiş birçok fotoğraf görmüş. (JH’un çevirisine göre) YH iyi, havalı bir görünüm veremediği için pişmanlığını belirtti. Konuşmayı bitirirken, “ama her zaman havalı olduğumu biliyorum” diye şaka yaptı. 

Ama benim gözlemime göre biraz mutsuz olmuş gibiydi.

Bence ne kadar yetenekli ve popüler olursa olsun, o bir insan. Kendisine ait özel zamana ihtiyacı var. Onu görüntüleyen insanların heyecanını tahmin edebiliyorum; ama o fotoğrafları dünyanın dört bir yanından ulaşılabilecek yerlerde paylaşmaları bir diğer konu.
***

Jungshin: Son şarkı “Voice” çünkü bu boice buluşması.

Bu şarkıda Yonghwa’nın gitar amplifikatörü sorun çıkardı. JH ve diğerleri çalıp, şarkı söylerken YH çalışanlarla tamir etmeye çalıştı.

YH şarkıdaki gitar solo kısmını ağzıyla yaptı ve sonra tekrar çaldı.

Bu arada  "Da---dadadada--dadada--dadada-da-da---" (YH’nın anfi arızası yüzünden ağzıyla yaptığı gitar sesi) hala kulaklarımda yankılanıyor xD

Bir türlü sorun düzelmeyince YH herkese çalmayı durdurmasını söyledi. Bu yüzden en sondaki Voice şarkısı baştan alınarak iki kez söylendi.
***

Ne zamandı hatırlamıyorum ama diğerleri sessizce kendi aralarında oynarken sadece Jungshin sunucuya bakarak onu dinliyordu. Bunny ne kadar da tatlı :)

Komik anlardan biri de grup fotoğrafı çekilirken JS ve MH, JH’un her fotoğrafta aynı el pozunu  yapmasıyla dalga geçti. JH afacan bir gülümsemeyle gizlice her zaman yaptığı el pozunu (Ç/N: her zaman yaptığı rock işareti) yaptı. MH  JH’un sanırım yaptığını farketti ve koluna vurdu.

"I'm a loner"ın başında YH ikişer kez "wetoriya x2(Korece).. hitoribocchi (Japonca) x2" söyledi.-Yanılmıyorsam uzun süredir bunu yapmamıştı.

Ayrıca I'm sorry’nin başında YH: moshimoshi (yeoboseyo/merhaba)... dare desuka? (kimsin sen?) dedi. Çok tatlıydı. :)

İlk defa YH’yı enerjisiz gördüm. Çığlık atmadı, canlı performans boyunca her zamanki gibi canlı değildi, ama çalması ve söylemesi iyiydi, tam bir profesyonel. Evet, bence öyle. Diğer üç üye onunla çok ilgilendi; aralarındaki sağlam bağı gördüm.

Bu arada Blind Love’ın sözlerinin orjinali Japoncaymış, Koreceden çeviri değil. İyi iş çıkarmışsın Jjong papa (*Jonghyun) xD

***

JH: Yüzlerinizi görebiliyorum. Hatta ikinci kattakileri de görebiliyorum!!

Boice: (・∀・) Hı??

Salon tek katlıydı, ikinci katı yoktu xD


***
En unutamadığım an Jonghyun’un hayran buluşmasında (Tokyo, gece oturumu) Yonghwa’ya bakarak, “Ben vokalistimize inanıyorum” demesiydi. Ben de onlara inanıyorum!

Doğaçlama şarkı farklı versiyonlarda ve çok uzundu. Önce JH söyledi, YH gitar çaldı. JH Busan’a gitmeyi ve en sevdiği yemeği yemeyi ne kadar çok istediğini söyledi. YH doğaçlama şarkıda ballad, rap, raggie, gibi farklı melodiler denedi. JH’a, “gitarla istediğin melodiyi çalabilirsin, çünkü ben bir dâhiyim!” dedi. YH doğaçlama şarkıda biraz baskı altında olduğunu, Japoncada doğru sözleri bulmanın zor olduğunu, Korecenin daha kolay olduğunu söyledi. Ama bir sonraki sefere herkese söyleyebilmek için Japonca öğreneceğine söz verdi.


Bugün YH çok coşkulu değildi, ama sesinin kondüsyonu mükemmel derecede iyiydi.

Canlı performansları benim için çok hoştu, akustik şarkılar ve rock popun karışımıydı! Korece şarkılar da söylediler, çünkü bizim Kore’deki yeni albüm şarkılarını da dinlemek istediğimizi duymuşlar.

YH, Singapur ve Tayvan’lı hayranlardan gelen Simpson oyuncaklarını gösterdi. King size yatağının yarısının onlarla dolu olduğunu söyledi. YH baştan aşağı Simpsonlarla ilgili her tür şeye, aksesuara sahip olduğunu söyledi.  Simpsonları çok seviyormuş ve 1-24 bölümlük DVDleri varmış. Sonra turdan fotoğraflar gösterdiler. Bir tanesi Jungshin’in tweet attığı Singapur’da çekildikleriydi.  YH ve MH fotoğrafı havaya kaldırıp JS’in dişlerine odakladılar. Aynı tavşan dişine benziyordu kk. Turdaki JS fotoğrafları çok tatlıydı. :)

Bana tüm üyeler kilo almış gibi geldi. YH’nın çıkık elmacık kemiklerine bayıldım, ayrıca JH bir erkek olarak daha da sevimli görünüyordu. Bugün çok fazla güldü ve çok konuştu!

YH’nın Voice sırasındaki profesyonelliğine bayıldım. Anfisinde sorun vardı ve gitarını çalamadı. Sorunu gidermeye çalışırken gitar sesini ağzıyla yaptı, sonunda tüm şarkıyı durdurup baştan tekrar denedi.One Time, Kimio, Try Again Smile Again şarkılarını akustik çaldılar. YH sonrasında böyle sıcak bir sahnede olmanın güzel olduğunu söyledi. Bir süre Japonca nasıl söyleyeceğini düşünmek için durdu. JS ve JH onunla dalga geçti. Ama YH “sıradaki şarkıda heyecanı yükseltelim!” diyerek devam etti.

Sohbet kısmında kendilerine hazırlanan koltukta otururken evde gibi doğaldılar. Aktivitede satılan şeyleri kullandılar, konuşurken şeker yediler. 


Yedikleri şekerler. Üstündeki resimleri kendileri çizmiş. (cr. @mi_malice)

JH: “Bu şekerin aroması hakkında hiçbir fikrim yok.”, MH: “Ben de anlayamadım”, JH: “Başladığımızdan beri yiyorum. Hiçbir fikrim yok, ama tadı güzel.”

Bu sefer YH hiperaktif olmadığı için endişelenmiyorum. Bestesi, centilmenliği ve sesi bence tamamiyle iyiydi. Sadece kendini Japonca ifade edemedi. YH Simpson konusunu konuşurken canlandı. 1’den 24’e kadar DVD’lerinin koleksiyonu olduğunu söyledi. Dedi ki, Simpson ailesinin dünyasında olmak istiyormuş. 

JH: “Sanırım Simpsonlar bizden daha büyük (*yaşlı) 

YH: "Sanırım Maggie de benden daha yaşlı (gülüyor)”

JS JH’a durmadan "anata" dedi, anlamı “sen ya da canım(=darling)” olabilir. JH buna karşılık "anata jyanai yo" dedi, JS’in ona öyle hitap etmesinden nefret etti. (Ç/N: Bir Japon boice JS’in böyle derken aslında “hyung yani ağabey”i kastetmeye çalışmış olabileceğini söyledi.)

Çocuklar Japonya’daki boş zamanlarında menajerleri olmadan alışverişe gittiklerini söyledi. Ama otele geri döndüklerinde YH internete girmiş ve farklı açılardan fotoğraflarını görünce çok şaşırmış, hatta SNS’e arkadan bir görüntüsü yüklenmiş. İyi görünmediği ve havalı tarafını göstermediği için pişmanlık duyduğunu söyledi, sonra şaka olarak “gerçi her zaman havalı görünüyorum” dedi.

Artık Japonya’da ünlüler ve çoğu insan onları tanıyor. Ama onların özel anlarına müdahale edilmesi çok üzücü.

JS ve MH JH’un metal rock el işaretinden hoşlanmıyormuş. İkisi de ona, hep fotoğraflarda bunu yaptığını, kötü durduğunu söyledi. JH sadece güldü. 


JH kendi Polaroid fotoğrafını çekerken gene aynı el işaretini yapınca JS ve MH dalga geçti. JS: “Elini öyle yapmadan çek.” Ama komik olan JH kendisini durduramadı ve gene işareti yaptı.

JH fotoğrafı çekerken JS elini yakaladı, JH:”Senin yüzünden garip çıktım, perçemim…”; fotoğrafta perçem kesimi yarımdı, bu yüzden JH kalemle çizdi. Tekrar gösterdi ve “düzelttim” dedi.

Konuşmayla son şarkı arasında bir mola arası vardı. YH birden ortadan kayboldu. Herkes bekliyordu, sunucu YH’a bakmaya gitti. JS:”Belki de tuvalete gitmiştir” dedi ve JH’u “anata” diye çağırmaya devam etti. JS JH’a ”Birşeyler söyle, komik bir hikaye anlat” dedi. JS konuşurken ve JH’la dalga geçerken o kadar tatlıydı ki.

YH polaroid fotoğrafını çekerken eliyle barış işareti yaptı ve yüzü ciddiydi. Buna rağmen tatlı ve hoş görünüyordu.

MH’un Polaroidi çok tatlıydı. Arka fonda bateri seti vardı. MH: “Bu ben değilim. Gözlerim çok küçük; gözlerim yok” dedi. JH ve JS, “Senin gözlerin her zaman küçük”

JH "EarFun" dönemindeki gibi çekici görünüyordu. Benzer bir tişört giymişti, bu sefer daha kilolu görünüyordu. 

***
MH sashimi’yi etten daha çok sevdiğini söyledi. Japonya’ya geldiklerinde JS’le sashimi yemeye gitmişler.

JH: “Bunu söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama, bugün herkesin sahneye yakın olacağını duyunca traş oldum” (*çalışanlardan biri sahnenin durumunu anlatmış ve traş olmasını önermiş)

Sunucu Ken: “Blind Love çok iyi bir şarkı. Kim besteledi?” JS: (JH’u işaret ederek) "anata" JH: Sana söyledim, ben senin "anata"n değilim, tamam mı” Tam bir Tom ve Jerry anıydı, haha!!

Konuşma kısmı başlamadan önce JH: “Oturacak bir şey yok mu? Ayaklarım ağrıdı” diyerek güldü.Sunucu Ken: En baştaki Zepp sahnesindeki canlı performansınız gibi coşkulu konser zamanlarınıza dönecek misiniz?

JH: “Evet ve bu aynı zamanda bugün için de geçerli. Elimden gelenin en iyisini yapmalıyım. (Seyircilere bakarak) Herkesin yüzündeki gülümsemeyi görebiliyorum ve en iyisini yapmak zorundayım. Çünkü biz birlikte canlı performans yapıyoruz.”


Aktivitenin Mezamashi TV tanıtımı:
(cr. @kaanattsu)

*Siteden çeviri çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Hayran anlatımı sahipleri: @ketchburning & @happytmg & @GrlyGirlie & @yyuddy & @ireneloveCN & @yonkey_CNBlove & @CnbGt0515 & @hiro_cnblue & @niymiy 
Çeviri: cage208 @TurkishBoice2 yorum:

Ahh Süperdi elinize sağlık. Acaba fan-meeting hakkında bu kadr bilgiye nasıl ulaştınız çünkü Japonyadan fan-meeting in videolarının internete düşmesi baya zor :)

Bayılıyorum hayran anlatımlarına.Çok güzel anlatmışlar; yüz ifadeleri, el hareketleri gözümde canlandı yine..Çeviri için çok çok teşekkürler!

Yorum Gönder