İMZA KAMPANYASI

[30.05.2013] Twiter Güncellemesi ~ Mr Untouchable Melboune Sokaklarında


Uzun zaman oldu millet ben Jung Shin. Kore'deki konserin anısı hala devam ederken, biz şimdi Melboune'deyiz.~hoho Konser yarın olsa da herkes şimdiden heyecanlı keke Kelimeler biraz (heyecanı) ifade etmek için heh heh Ve şapkamdaki yazıya yakından bakın. Bay Untouchable keke.  Mr. Untouchable kekeke bu aslında bir hediyeydi...evet...Ben gerçekten dokunulmazım (untouchable)... Ama şimdi daha kolay oluyor... heh heh. Bay Dokunulmaz'dan.

오랜만에 정신짹짹입니다. 한국콘서트의 여운이 아직도 남은 상태에서 저흰 지금 멜버른입니다~호호 내일 공연인데 이미 공연하는것처럼 모두들 업되있어요ㅋㅋ 글로는 표현불가...ㅎㅎ 그리고 자세히 보시면 스냅백모자 문구가 미스터 언터쳐블..ㅋㅋㅋ선물 받은건데... 네..저 맞아요 언터쳐블..하지만 이젠 쉬워지고 있어요...ㅎㅎ From 미스터 언터쳐블

Long time guys I'm Jungshin.In the state when the lingers of concert in Korea is still remained , now we're in Melbourne ~ hoho although the concert will be in tomorrow, everybody already got excited keke words to express a little bit heh heh . And take a closer look at the snapback of my cap texts Mr. Untouchable kekeke it was a gift though..yeah..I am really untouchable... but now it becomes easy... heh heh . From Mr Untouchable.

(Ç.N/ CNBLUE Code Name BLUE anlamına gelir ve Blue'dak her bir harf bir üyenin kişisel özelliğini temsil eden 'U' Jung Shin'e aittir ve Untouchable'un baş harfinden gelir.)


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: CNBLUE4U
Çeviri: unDineee @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder