İMZA KAMPANYASI

BLUE MOON Dünya Turu Seul Konserine Yurtdışından Birçok Hayran Katıldı

Seul'de bile CNBLUE global etkisini gösterdi.

Grup, 25&26 Mayıs'ta 2013 Dünya Turu - BLUE MOON Seul konserini gerçekleştirdi. 12,000 hayran, konserin başlamasına saatler kala konser salonunu ve konser alanını doldurdu.Birçok yabancı hayran, konser salonunun önündeki dünya turu fotoğraf alanında bekledi. Konsere, Amerika, Çek Cumhuriyeti, Filipinler, Japonya, Hong Kong, Çin, Tayvan ve daha birçok ülkeden birçok hayran katıldı.

Erkek hayranlar da konser alanında fark ediliyordu.

Adı Neal olan Amerikan bir hayran, Japonya'da çıkış yapıp Oricon listesinde yüksek sırada yer alınca CNBLUE'yu tanıdığını, özellikle Jung Yong Hwa'nın büyük bir karizmasının olduğunu ve CNBLUE'nun rol modeli olduğunu söyledi.

Arkadaşı William da karizmatik CNBLUE'nun sahne performansının süper ötesi olduğunu düşündüğünü ekledi.

Bazı bayan hayranlar da CNBLUE'yu geçen sene Mart ayında FTISLAND'la birlikte Los Angles'ta verdikleri ilk konserde gördükten sonra bu konsere geldiklerini söyledi.Grup, harika vokal ve sahne performansıyla bu hayranların beklentilerini karşıladı. Jung Yong Hwa'nın vokali ve Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk ve Lee Jung Shin'in performansları, üyelerin dünya turlarından çok şey öğrendiklerini kanıtladı ve konser alanını canlandırdı.

Grup her tarzda şarkılar çaldı. Where You Are, Get Away, One Time, Man Like Me, Coffee Shop, Have a Good Night, Wake Up, Love Light ve Feeling çaldıkları şarkılardan birkaçı.

Konserin sonunda üyeler, hayranların fotoğraf makinelerine poz verdiler.

CNBLUE BLUE MOON'un bir sonraki durağı 31 Mayıs ve 1 Haziran'da Avustralya.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: enewsworld
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder