İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, FTISLAND, AOA ve Daha Birçok Sanatçı Lee Hongki'nin Filminin Özel Galasına Katıldı

Lee Hongki uzun metrajlı bir filmdeki ilk başrolü için endişeli olabilir ama şirketten arkadaşları ihtiyacı olduğunda daima yanındalar.

Passionate Goodbye filminin VIP gösterimi 21 Mayıs'ta Seul'de gerçekleşti. FTISLAND'ın diğer üyelerinin yanı sıra CNBLUE, Juniel, AOA, oyuncu Yoon Jin Seo ve Cha Soo Min; Lee Hongki'yi desteklemek için gösterime katıldılar.Lee Hongki kalabalık arkadaş topluluğu için "Albümlerimiz için olan heyecanımdan daha fazlasını hissediyorum. Fazla gergin olduğumdan yeterince uyuyamadım ama şirketten arkadaşlarım gelip beni destekledikleri için onlara çok minnettarım." dedi.


Grup arkadaşı Choi Jonghoon, filmi izledikten sonra, "Filmde birçok mesaj vardı. Bir halk figürü olarak bağlantı kurdum ve filmden ders çıkardım. Minnettar bir kalple daha sıkı çalışmam gerektiğini düşündüm. Umarım bu filmi izledikten sonra birçok kişi iyileşmiş hisseder." dedi.


CNBLUE'nun lideri Jung Yonghwa film hakkında "İnsanın içine işleyen bir film. Boğazımı düğümleyen sahneler vardı ama bütün olarak değerlendirdiğimde çok duygulandım. Hongki'nin ilk filmi beni etkiledi ve umarım 'Passionate Goodbye' başarılı olur. Onu hep destekleyeceğim." dedi. 


CNBLUE'nun bateristi Kang Minhyuk "Filmin ismi Passionate Goodbye'ın adında da geçtiği gibi  sıcak ve  tutkulu (passionate) göz yaşları döktüm. Çok dokunaklıydı." dedi.
Juniel ve AOA lideri Jimin film hakkındaki düşüncelerini sırasıyla, "Gözyaşlarıma zor hakim oldum. Başarılar, Passionate Goodbye!" ve "Kendi hayatım için ne kadar minnettar olduğumu hissetme imkanı buldum. Çok eğlenceliydi." diyerek dile getirdiler.


Passionate Goodbye'ın Kore'deki galası 30 Mayıs'ta gerçekleşecek. 7 Haziran'da ise Phoneix, the Song of Promise adı altında Japonya'da da bir gösterim ayarlandı. Filmin fgramanını FT'urkey Primadonna ekibi Türkçeye çevirdi. İzlemek için 
TIKLAYIN

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: enewsworld
Çeviri: nby_jh@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder