İMZA KAMPANYASI

CNBLUE KFHI İçin Onur Elçisi Olarak AtandıCNBLUE, Korea Food for the Hungry International (Aç Uluslar İçin Kore Yemeği) için onur elçisi olarak görev yapacak.

Grup, 8 Mayıs'ta Seul'de düzenlenen atama törenine katıldı ve organizasyonun onur elçisi olarak plaket aldı.

Törende basın mensupları ve görevlilerin yanı sıra Afrika'daki CNBLUE Okulu'nun destekçileri de hazır bulunuyordu.

Jung Yong Hwa: ''Küçük bir şey olacağını düşünmüştüm; fakat herkesin hoş karşılaması ve desteklerini göstermesiyle yaptığımız şeylerde kendimize olan güvenimiz arttı. Onlara teşekkür etmek ve bize verilen bu yeni görevle daha iyi işler yapmaya başlayacağımızı söylemek istiyoruz.'' dedi.

Lee Jong Hyun da bu sözlere ek olarak: ''Başta yardım eden kişinin ben olduğumu düşünüyordum fakat sonra anladım ki ben aslında yardım edilen kişiyim. Bu sayede dünyanın ne kadar güzel olduğunun farkına vardım.'' dedi.

Kang Min Hyuk ve Lee Jung Shin ise şunları söyledi, ''Bu onura layık görüldüğümüz için çok mutluyuz ve bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapacağız.''

CNBLUE, aktif olarak 2010 yılından bu yana KFHI ev sahipliğinde düzenlenen Hantol Nanum Festivali'nin (gönüllü gençler iş festivali) de onur elçiliğini yapıyor. Grup geçtiğimiz yıl elde edilen gelirin bir kısmını Afrika'daki okulun kurulması için bağışladı. (2. dakikadan sonra CNBLU'nun mesajını dinleyebilirsiniz. Video)

Jung Yong Hwa, ''Çocukların CNBLUE okulunda ders çalışırken gülümseyişlerini görmek bizi çok etkiledi ve sanki bir rüyadaymışız gibi hissettirdi. Umarım bir gün okulu görmeye bizzat gidebiliriz. Orada, I Am Loner'ı söylemek, çocuklarla basketbol ve futbol oynamak istiyorum.'' yorumunda bulundu.

Lee Jung Shin, ''Çocukların ''CNBLUE Okulu'' yazısının önünde durup çekildikleri bir fotoğraf gördüm ve bu çocuklara yemek yemek ve ders çalışmak için bir yer sağlamış olmanın gururunu hissettim.'' dedi.

Jung Yong Hwa CNBLUE Okulu için yazmış olduğu şarkı hakkında, ''Sözleri umut dolu mesajlar taşıyan bir şarkı yapmaya çalıştım. Ne kadar uzakta olursak olalım, hepimizin aynı kalbe sahip olduğunu ve arkadaş olduğumuzu göstermek istedim.''  açıklamasında bulundu.

CNBLUE 2013 Blue MoonDünya Turu'ndan elde edilen gelirin bir kısmıyla bir okul daha kurmayı planlıyor.

Kang Min Hyuk minnettarlıkla, ''Hayranlarımızın konserlerimize gelerek ne kadar büyük bir yardımda bulunduğunu biliyorum; bu yüzden bu fırsatı kullanarak onlara tekrar teşekkür etmek istiyorum.'' dedi.

CNBLUE'nun dünya turundaki yeni durağı, 10-11 Mayıs tarihlerinde Hong Kong olacak.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @enewsworld
Çeviri: @EunJung@TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

Sizinle gurur duyuyorum..

Helal olsun sizlere...Daha çok başarı sizinle olsun ..

Yorum Gönder