İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Konser Tişörtlerinin Açık Artırmasından Elde Edilen Geliri Hong Kong Kızıl Haç Kurumuna BağışladıCNBLUE, 9 Mayıs tarihinde Hong Kong'da yapılan basın toplantısında, konser tişörtlerinin açık artırmasından elde edilecek geliri Hong Kong Kızıl Haç (uluslararası bir yardım kuruluşu, ayrıntılar için TIKLAYIN) kurumuna bağışladığını duyurdu.

Grup, ''Bu tişörtler bizim için anlamlı çünkü üstlerinde dünya turunun adı ''Blue Moon'' yazılı ve biz bu tişörtleri sahnede giydik. Bu tişörtlerin hayranlarımıza güzel bir hediye olmasını umuyor ve iyi bir amaç için kullanılmasını diliyoruz'' açıklamasında bulundu. 

CNBLUE'nun ''2013 Blue Moon Dünya Turu'' konser serisinin Hong Kong ayağı, 10 ve 11 Mayıs tarihlerinde Asia World Expo Arena'da gerçekleşti. Bu sahne 7000 kişilik kapasiteye sahip aynı zamanda Hong Kong'un en büyük sahnesi. 11 Mayıs tarihindeki Hong Kong konseri biletleri 5 dakika içinde tükendiği için CNBLUE 10 Mayıs tarihine ekstra bir konser daha ekledi. Grup, iki gün içinde toplamda 14. 000 Hong Kong'lu hayranıyla bir araya gelmiş oldu. 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @soompi
Çeviri: @EunJung @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder