İMZA KAMPANYASI

CNBLUE üyeleri şu anda dövme yaptırmayı düşünmüyorlarCNBLUE, 2013 Blue Moon Dünya Turu Hong Kong konserinden önce 10 Mayıs’ta Asia Expo Arena'da bir basın toplantısı düzenledi. 

Bu basın toplantısında CNBLUE’ya "Birçok rock gurubu dövmeleri ve pirsingleriyle asi bir görünüme sahip; fakat CNBLUE üyelerini bu guruplarla karşılaştırdığımızda, oldukça zarif ve düzgün oldukları görülüyor. Sizin de onlar gibi asi bir hava yaratma hayaliniz var mı? Çıkmak istediğiniz (sevgilinizin olmasını istediğiniz) zaman, bu isteğinizi nasıl bastırıyorsunuz?" soruları yöneltildi. 

Kang Min Hyuk hemen, "Hepimiz erkeğiz ve hepimiz güzel kızlardan hoşlanıyoruz."diye cevap verdi. Onun bu cevabı salondakileri ve CNBLUE üyelerini kahkahaya boğdu. Minhyuk sözlerine şu şekilde devam etti, "Böyle bir istek duyduğumuzda birbirimizle daha çok vakit geçiriyoruz. Boş vakitlerimde Jung Shin'le, yemek yemek ve film izlemek için dışarı çıkıyorum. Bir ilişkim olması düşüncelerini ve isteğini bu şekilde aklımdan çıkarmaya çalışıyorum. Şimdi düşünüyorum da, mesleğim oldukça üzücü. Henüz doğru insanla karşılaştığımı düşünmüyorum."

Jung Yong Hwa, ''Görünüşümü değiştirmek istiyorum ama kararsızım. Birçok şeyi denemek istedim, mesela dövme ancak hayranlar istemediği için vazgeçtim. Zaten şimdiden bir sürü pirsingim var. Kamera önünde olmadığımız zamanlarda elimizden geldiğince özgür olmaya çalışıyoruz. Oasis gibi düşündüklerini özgürce söyleyen rock yıldızlarını gördüğümde, onların havalı olduklarını düşünüyorum ve bu tavrından memnuniyet duyuyorum. Ayrıca biz böyle olsaydık, insanlar nasıl tepki verirdi diye düşünüyorum.'' dedi.

Lee Jong Hyun, "Hiçbirimizin dövmesi yok ve bunun bizim tarzımız olmadığını düşünüyorum. Birçok insan bizi bu şekilde, temiz ve şık tarzımızla seviyor. Kendimi zorla başka bir tarza sokmak istemem. Tabi ki yaşımız ilerledikçe bizler de değişeceğiz; fakat şimdilik, şu anki tarzımızın bize uygun olduğunu düşünüyorum” sözleriyle düşüncesini dile getirdi.

Bu arada, CNBLUE 2013 Blue Moon Dünya Turu  Hong Kong konserlerini 10 - 11 Mayıs'ta gerçekleştirdi. Sahnede, yeni albümleri Re:BLUE'dan I’m Sorry ve çok sevilen parçalarından I'm a Loner ve Intuition da dahil toplam 23 şarkı çaldı.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @soompi
Çeviri: @LJH Hyanggi@TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang@TurkishBoice

2 yorum:

En iyisi bence. :) Teşekkürler Turkish boice ekibi ^_^

adaşım sn burda mıydın? :)

Yorum Gönder