İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'dan Jung Yong Hwa, Oyuncu İmajını Önemsiyor!9 Mayıs'ta, Hong Kong'daki ''Blue Moon'' konseri öncesi yapılan basın konferansında CNBLUE üyesi Jung Yonghwa, oyunculuk ve müzik dengesini ele aldı.


Onu, müziğinden önce oyunculuk yaptığı ''Heartstrings'' ve ''You're Beatiful'' dizilerinden tanıyan hayranları olabilir. Jung Yonghwa bu durumu, ''CNBLUE'yu müziği için seven hayranlarımız olduğu gibi, dizilerimizi izledikten sonra dikkatlerini çektiğimiz hayranlarımız da var.'' sözleriyle ifade etti. Buna ek olarak, ''Bizi, dizide gördükten sonra band( enstrüman çalan grup) müziği dinlemeye gelen kişiler var. Bazen 'Hayatımda ilk kez bir konsere geldim' diyen kişilerle karşılaşıyoruz.'' dedi.


Jung Yonghwa sözlerine, ''CNBLUE olarak bir araya geldiğimizde müziğe odaklandığımız doğru olmakla beraber, bizi diziler aracılığıyla tanıyıp seven hayranlarımıza da minnettarım ve oyunculuk alanında  da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.'' diye devam etti.


CNBLUE, ayrıca konser tişörtlerinden elde edilen geliri Hong Kong Red Cross'a (dini bir yardım kuruluşu) bağışlayacağını duyurdu. CNBLUE'nun ''2013 Dünya Turu- Blue Moon'' konser serisinin Hong Kong ayağı, 10 ve 11 Mayıs tarihlerinde Asia World Expo Arena'da yapıldı. 


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: soompi
Çeviri: Eun Jung 

1 yorum:

Red Cross dini bir yardım kuruluşu değil, Kızılhaç'tır. Bizdeki Kızılay yani. :)

Yorum Gönder