İMZA KAMPANYASI

Dazed&Confused Dergisi Mayıs Ayı Minhyuk Röportajı-Bugün çok rahat görünüyorsun.

-Düşününce, sabahları genelde iyi zaman geçiremiyorum. Sabahları hep aceleyle evden çıkıyorum; bu yüzden şimdi fotoğraf çekimlerinde olduğu gibi rahat hissetmek istiyorum. Gerçekten böyle bir sabah geçirmek istiyorum.

-Fotoğraf çekimleri sırasında, kol kasların çok formunda görünüyordu. Düzenli egzersiz yapıyor olmalısın.

23 yaşındayım, ne zaman cılız vücudumdan hoşlanmamaya başladım bilmiyorum. Şu anki vücudumu seviyorum; ama hala ağırlık egzersizleri yapıyorum, omuz, karın, sırt ve göğüs çalıştığım için vücudum kaslanmaya başladı.

-Bu zor değil mi?

Beysbol, futbol gibi hareketli sporları hep sevdiğim için, bunun eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Bazen çok terleyip, yorulsam da bu vücudum için iyi bir şey.

-İyi bir vücudun ve cildin var. Sırrın nedir?

Kuru ciltlerde cilt lekeleri olduğu için, cildimi nemli tutmaya çok özen gösteriyorum. Makyajımı temizlemek için temizleme yağı kullanıyorum. Sonra şu 4 şeyi kullanıyorum: tonik, losyon, esans ve nemlendirici krem. Son zamanlarda, her gece 'Belif' nemlendirici cilt losyonu sürüyorum. Her banyodan sonra vücut losyonu kullanıyorum. Belirsiz canlandırıcı bir aroması olan süsen kokusunu seviyorum.

-Çok titizsin; fakat dudağında çatlaklar var.

Dudaklarımı bir türlü rahat bırakamıyorum. Sürekli dokunuyorum veya yalıyorum. Dudak balmı kullansam da aynı.

-Böyle yapmamalısın.

Bu, küçüklüğümden beri sahip olduğum kötü bir alışkanlık. Özellikle, gündüz uyurken. Bu alışkanlıktan kurtulmanın bir yolu var mı?


-Kuru olduğu için böyle. Sağlıklı olması için, her zaman yiyebilmen için yemek hazırlıyor musun?

Bol bol su ve meyve suyu içerim ve özellikle süt ve yoğurdu çok severim. Ama içinden boloncuklar çıkan karbonlu içecekleri sevmem, bu yüzden suda çözünen vitaminleri hiç içmem.

-Sağlıklı besleniyorsun.

Her şeyi yerim. Eskiden çok yesem de vücudumda çok değişiklik olmazdı; ama lise birinci sınıfın ikinci yarısından sonra, en kilolu olduğum zaman şimdi. Sanırım çok fazla egzersiz yaptığım için, kaslandım. Şimdi 65 kilodan fazlayım. -Dünya turu için çalışmaların ve diğer aktivitelerin sebebiyle çok yoğunsun. Stresten kurtulmak için neler yapıyorsun?

Diğer CNBLUE üyeleriyle vakit geçiriyorum. Jungshin'le yemek yemek için dışarı çıkıyorum, hep beraber akşam yemeği yiyoruz, bir şeyler içiyoruz ve iyi bir restoran buluyoruz. Sürekli evde kalmak sıkıcı olduğu için, zamanımız olduğunda ve dördümüz de ara vermek istediğimizde, sık sık böyle şeyler yapıyoruz.

-Böyle dışarıda dolaşmak seni endişelendirmiyor mu?

(Dışarı çıkarken) bolca BB kremi sürüyorum; bu yüzden cildim sarımsı oluyor. BB kremi kullanınca kimsenin beni tanımayacağını ve cildimin parıl parıl olacağını düşünüyorum.

-20'li yaşlarındaki neredeyse herkes BB krem kullanıyor. Dünya Turu Nisan ayında başlayacak. Hong Kong biletlerinin tamamının 5 dakikada satıldığını öğrenince nasıl hissettin?

Bu ilk dünya turumuz olduğu için biraz endişeliyim. Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Avrupa'ya da gideceğiz. Herkese iyi bir performans sergilemek için çok çalışıyoruz. Tabi ki her şeyi mükemmel bir şekilde hazırlamalıyız, konserdeki konuşma kısımlarında söyleyeceklerimizi bile düşünüyoruz. Hayranlarımız sayesinde dünya turuna çıkabiliyoruz; bu sebeple onlara elimizden gelenin en iyisini göstermeliyiz.

-Yani mükemmeliyetçi birisin?

Oyunculuk yaparken de aynısını yapıyorum. Diğer oyunculardan daha geç oyunculuk yapmaya başladığım için, çok endişeleniyorum. Oyunculuk yaparken, her şeye hazırlanmalıyım. Ekranda da sahnede de en önemli şey, izleyicilerle bir olabilmek ve yeteneğimizi en iyi şekilde gösterebilmek.

-Görünen o ki oyuncu Kang Min Hyuk ve CNBLUE'nun bateristi Kang Min Hyuk birbirinden farklı.

CNBLUE'nun Kang Min Hyuk'u benim orijinal görünümüme daha yakın, gerçek kişiliğimle aynı. Ama oyunculuk yaparken Kang Min Hyuk'un kişiliğini bir kenara bırakmalı ve oynayacağım karakterin kişiliğine bürünmeliyim.

-Bu yeni bir görünüm... Gelecekte ne yapacaksın?


Günlük yaşantımda ilgilenemediğim insanlarla ilgilenmek, diğer insanlarla sosyalleşmek ve düzenli bir şekilde egzersiz yapmak istiyorum. Dahası, kendimi geliştirmek için zamanım olsun istiyorum. Çocukken, radyoda şarkı duyduğum zaman şarkıya odaklanabiliyordum; ama şimdi dikkatli dinleyemiyorum (meşgul olduğu için).  İnsanların büyük önem verdiği küçük bir şey olmak istiyorum. Sanırım şimdi benim için bunun zamanı. Bence, gerçek kişiliğimi aramanın vakti geldi.


-Mayıs ayının konusu, 'Erkek Güzelliği'. Sence 'Erkek Güzelliği' ne demek?

Bence, her konuşmasında ve yaptığı her şeyde, diğerleriyle ilgilenebilen ve onların ruhlarına dokunabilen kişiler. Bence gerçek erkek budur.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice
Scans Credit: YFFTW


0 yorum:

Yorum Gönder