İMZA KAMPANYASI

Doğum Günün Kutlu Olsun Burning Lee Jong Hyun


Jonghyun'un bu özel gününde, herkese özellikle de Jonghyun'a dünyaya geldiği için, ona ne kadar minnettar olduğumuzu göstermek istedik.


 Müziğimizi dinleyen insanları gördükçe onlardan enerji aldım.

Bize, enerji (kuvvet) verdiğin için TEŞEKKÜRLER! Hayat her zaman kolay değil ama sen ve müziğin güçlü kalmamızı sağlayan enerjisiniz (kuvvetsiniz).


Herkese cesaret vermek istiyorum. Herkesi mutlu etmek istiyorum.

Bize, devam etme gücü veren burning ruhun için TEŞEKKÜRLER. Nerede olursak olalım... bu bizim devam etmemizi sağlıyor. Tam da istediğin gibi, bize ihtiyacımız olan cesareti veriyorsun.

Bulaşıcı gülümsemen için TEŞEKKÜRLER, onu gördüğümüz zaman gülümsemekten kendimizi alamıyoruz. Sakın kalbinde bizi mutlu edememek gibi bir şüphe olmasın. Birçok kalbe dokundun... hayal edebileceğinden çok daha fazla.


Havalı birisi gibi yaşa.  Hoş şeyler düşün. İçten bir şekilde hayal kur.

Bize, hoş şeyler, mutlu anılar düşünerek ve tatlı hayaller kurarak havalı bir şekilde yaşamamız için ilham verdiğin için TEŞEKKÜRLER... Hayat etrafımızdaki olumsuzlukları düşünmek için çok kısa; bu yüzden tıpkı senin yaşadığın gibi mütevazıca yaşayacağız.


Müzik damarlarımda akıyor.

Her zaman bizi neşelendiren müziğin için TEŞEKKÜRLER. Bunu söylemeye gerek yok çünkü BOICE olarak içinizdeki müzik yeteneğinden asla şüphe duymayacağımıza söz verdik. Yeni şarkılarla, bizi müziğinize yeniden daha da derinden bağlıyorsunuz.


 Idol grup olarak anılmamız kimin umrunda? Çünkü 20 - 30 yıl boyunca dördümüz de bu grupta olacağız, bize ne denildiği önemli değil.

CNBLUE'yu daha da çok sevmemizi sağlayan bu olağanüstü mesajın için TEŞEKKÜRLER. 20 yıl, 30 yıl... ve daha fazla süre boyunca hep yanınızda olacağız. Bizim için önemli olan insanların size ne dediği değil, siz ve müziğinizsiniz.


Her türlü aşk saplantısı zehirlidir.

Bize, aşkı takıntı haline getirmememiz gerektiğini hatırlattığın için TEŞEKKÜRLER... Haddinden fazla aşk insan öldürür; ama ya sen ve müziğin söz konusu olduğunda kendimize engel olamıyorsak? Böyle bir zehir için çare aramaya başlamalı mıyız?


Bu şimdi bizim hayalimiz; ama bizim hayallerimiz gerçek olduğunda diğerleri de bize bakarak hayal kurmaya başlayabilir. Hayal bir başka hayalle devam edebilir.

Bize, kendi hayallerinden yeni hayaller verdiğin için TEŞEKKÜRLER. Evet, senin sayende biz de çok büyük hayaller kuruyoruz. Ve insanların CNBLUE'yu bir band olarak da örnek aldıklarını söylemek yanlış olmaz. Hayallerinizin birer birer gerçekleşmeye başladığını görmek... bu his çok yoğun (çok harika).


Kısacası bu dünyada olduğun için TEŞEKKÜRLER! Sevgili ailene, senin gibi muhteşem bir insanı dünyaya getirdiği için en içten duygularımızla minnettarız. İyi ki doğdun LEE JONGHYUN! Seni Seviyoruz!

CNBLUE üyelerinin BLUE MOON Hong Kong konserinde Lee JongHyun'a doğum günü sürprizi yaptıkları andan bir fancam:

video cr: hkg0917
*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @nby_jh @TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder