İMZA KAMPANYASI

Hong Kong Konseri - 2. Bölüm ~ CNBLUE: ''Hazır mısın, Billboard?''


CNBLUE konser boyunca hayranlarından coşkulu tezahüratlar alarak, gelişmiş becerilerini ve yeteneklerini göstererek Hallyu Yıldızları sıfatının doğruluğunu kanıtladı.

CNBLUE, band (enstrüman çalan grup) olduğu için gösterebilecekleri ayarlanmış dans hareketleri yoktu, fakat dört üye de konser boyunca bir an bile dinlenmeyip oldukça hareketli olmalarına rağmen hiçbir yorgunluk belirtisi göstermediler. Encore için sahneye geri geldikleri zaman dışında, kıyafetlerini bir kez bile değiştirmediler.

Şarkı söyleyişleri ve performansları kusursuzdu- Konserin başlarında içlerindeki rock ruhunu açığa çıkarmaya odaklanışları , daha sonra konserin ortalarında hit şarkıları ''Love Light'', ''I'm a Loner'' ve ''Intuition''ı söylerken hayranlarıyla kurdukları o tutkulu iletişim.

Grup çok duygulanmış olmalı, konser boyunca ''Hong Kong'u seviyorum'' ve ''Hong Kong, hazır mısın?'' gibi şeyler söyleyip 7000 kişilik seyirciyi de duygulandırdı.

Bu konser, hem sahnedekilerin hem de onlar için tezahürat eden seyircilerin kalp atışlarını hızlandıran, iki saatlik nefes kesen bir konserdi.


Merak edilenler #1: CNBLUE'nun bir konseri için ödenilen fiyat nedir?

-FNC Ajansı'nın açıklamasına göre, Hong Kong'da 10 ve 11 Mayıs tarihlerinde verilen konserlerin bilet fiyatlarının maliyeti 160,000 won (yaklaşık 143 Amerikan Doları). Koltuğun bulunduğu yere bağlı olarak minimum 880 Hong Kong dolarından (yaklaşık 113 Amerikan Doları) başlıyor ve 1,480 Hong Kong dolarına (yaklaşık 190 Amerikan Doları) kadar değişiyor.

Merak edilenler #2: CNBLUE konserine hangi ünlüler gitti?

-Yine FNC Ajansı'nın yaptığı açıklamaya göre, Çinli şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Pakho Chau, Hong Konglu şarkıcı ve oyuncu Ella Koon ve Hong Konglu şarkıcı ve söz yazarı Phil Lam CNBLUE konserindeydi.


Merak edilenler #3: CNBLUE, Hong Kong'da ne zaman popülerlik kazanmaya başladı?

- Warner Music'ten Andy Leung'ın yaptığı açıklamaya göre, oynadıkları Kore dizileriyle ilgi odağı oldular. Leung, "Popüler olmalarının sebebini, rock müzik yapmaları. Hong Konglu yerliler rock müziği tercih ediyor, CNBLUE erkeksi ve olgun havasıyla bir rock band olduğu için, diğer idol gruplardan daha farklı." dedi ve ekledi, "CNBLUE'nun yeni albümü Re:Blue ülkenin en büyük müzik sitesi olan HMV Hong Kong's Chart' ta 16 hafta boyunca bir numaraydı.''

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: cnboicee
Çeviri: EunJung@TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang@TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder