İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] Dünya Turu Basın Toplantısı ~ TaylandBugün birçok hayran havaalanında bizi karşıladı ve gittiğimiz her yerde takip etti. Bize enerji gönderiyor gibiydiniz, teşekkür ederim. Yarınki performansımız (sevginizin) karşılığı olacaktır.

(03:07) Kokunbap! (Teşekkürler) Çok teşekkür ederim. Yarın, harika bir konserle sevginizin karşılığını vereceğiz. Hepinize tek tek teşekkür edemem ama yarınki performansımız ile bunu geri ödeyebilirim.

(05.55) Öncelikle ve en çok yapmak istediğim şey, tabi ki konser. Buradaki en son konserimizin üzerinden uzun bir zaman geçti ve Taylandlı hayranlar bize hep inanılmaz tutkulu mesajlar gönderdi, bu sebeple en çok konseri dört gözle bekliyorum. 

(07.40) Özellikle bir etkinlik hazırlamadık. Kore’de “Re:Blue” adlı albümle döndük. Bu yüzden ben, sizin için bu şarkıları söylememizin en büyük etkinlik olacağını düşünüyorum. Çok fazla hayran Re:Blue’yu sevdi, bu yüzden tüm kalbimle söyleyeceğim ve harika bir konser ortaya koyacağım.

(08.49) Dürüst olmak gerekirse Blue Moon temasına uygun şarkıları bulmak zordu. Ama şarkı listesi, akılda Blue Moon imajı uyandıracak şekilde planlandı. Konser, genel olarak özel ve hatta CNBLUE’nun şimdiye kadarki performansları arasında eşsiz.

(10:57) Gittiğimiz her yer için dört gözle beklediğimiz kadar heyecan da duyuyoruz. Tayvan ve Singapur’da beklediğimizin ötesinde çok eğlendik. Tayland için de büyük beklentilerimiz var, bu yüzden hayranların bizimle beraber coşacağına inanıyorum. Program henüz onaylanmadı ama, Avrupa ve diğer yerlere de gitmek istiyorum. Gerçekten Avustralya’yı da sabırsızlıkla bekliyorum.

(12:14) Şu anda Dünya Turundayız ve onaylanmadı ama Jung Shin’in dizisi de var. (Admin Not: O zaman onaylanmamıştı ama Jungshin'in yeni bir dizide oynayacağı kesinleşti. Ayrıntılı haber için TIKLAYIN.) Tam hazır değil ama gelecek albüm için sürekli şarkı yazıyorum. Daha iyi bir albüm yapmak için çok çalışıyorum.

(14:10) Biz şarkı söylerken, sık sık mikrofonu hayranlara döndürüyorum ve onlar şarkı sözlerini bizden daha iyi biliyorlar. Bu oldukça büyük bir yardım. Teşekkür ederim.


*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: justjyh
Çeviri: bister_jh
Düzenleme: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder