İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] We love K'nin A Gentleman's Dignity üzerine Jonghyun'la yaptığı söyleşi(00:30 - 04:30) 

JH: We love K izleyicileri! Ben, A Gentleman’s Dignity’de Colin olarak rol alan CNBLUE üyesi Jonghyun.

Soru: Colin nasıl bir karakterdi?
JH: Colin soğuk ve şık bir görünüme sahipti; ama gerçekte onun kalbi çok sıcaktı.

Soru: İlk dizi rolün hakkındaki düşüncelerin?
JH: Başlangıçta oyunculuk konusunda çok gergindim ve yapmamak konusunda çok düşündüm. Bunu düşüncesizce yapamam, çünkü müzikal aktivitelerim de var. Hayat boyu müzik yapmanın yeterince zor olduğunu ve aynı anda iki şey yapmanın ve ikisinde de iyi olmak istemenin açgözlülük olduğunu düşündüm. Oyunculuk becerim gerçekten çok azdı ama bu dizide oynarken çok şey öğrendim ve iş hayatım için de çok aydınlatıcı bir işti.

Soru: Dizinin ilk ve ikinci yarısında kendini Colin karakteri yerine koyma durumun değişti?
JH: İkinci yarıdaki Colin’i, ilk yarıdakinden daha çok sevdim. Çünkü, daha olgun görünüyordu. Başta, Colin kötü ve kibirli görünüyordu ama ikinci yarıda çok hoş biri oldu. İkinci yarıdaki Colin’i çok sevdim. Aslında, benim gerçek karakterimden gerçekten çok farklı olduğu için Colin karakterini canlandırırken keyif aldığımı düşünüyorum.

Soru: Lütfen bize Jang Dong Gun ve Kim Ha Neul'le yaşadığın bir anını anlat.
JH: Bir gün Jang Dong Gun sunbae-nim bana şöyle dedi “Umarım benim oğlum da hızla büyür ve senin gibi olur.” O an kendimi gerçekten iyi hissettim. Bir oğul gibi onun tarafından onaylandığımı hissettim. Kim Ha Neul sunbae-nim de AGD çekimlerindeyken bizim için lezzetli yiyecekler yapıyordu. Bana yol gösterdi ve çok iyi öğretti.

Soru: Eğer dizideki dört karakter yerine CNBLUE üyelerini koyarsak?
JH: Diziyi izlerken onun hakkında da konuştuk. Jung Rok olarak Jung Shin, Yoon olarak Min Hyuk. Başta, Do Jin gibi olduğumu düşünmüştüm ama onun hakkında düşündüğüm zaman benim karakterim Tae San’a daha çok benziyor. Bu yüzden, Tae San olarak ben ve Do Jin olarak Yong Hwa hyung. Çünkü, o “Do Jin olarak oynamak isterdim.” dedi. Onun imajı Do Jin gibi, değil mi?

JH: A Gentleman’s Dignity, oynadığım ilk diziydi ve gerçekten keyifli bir işti. Dizinin Japonya’da da yayınladığını duydum. Bu, gerçekten eğlenceli bir dizi, bu yüzden lütfen izleyin! Lütfen diziyi bekleyin! Bu Jong Hyun'du!


*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

video cr:  ponycanyonkdp
Eng. Trans: Depps1004 @TurkishBoice
Türkçe Çeviri: bister_jh @TurkishBoice
Düzenleme: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder