İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa Sato Takeru'ya Karşı: AJ Dergisi


Geçenlerde yayınlanan AJ dergisinin kapağını, Yong Hwa ve Sato Takeru’nun fotoğrafları süsledi. Peki onların ortak yönleri ne? CNBLUE’nun şarkısı Sato’nun filminde mi çaldı? Yong Hwa; Sato Takeru ile bir projede rol mu aldı? Her şeyi merak ediyoruz.

CNBLUE üyesi Yong Hwa ile  Sato Takeru'nın benzer “AURA”sı

Asano:  Birbirinden farklı görünen iki kişinin kombinasyonu, bir kimya oluşturuyor—bu tek başına büyük bir şey. Sato’nun yeni filmi 'Rurouni Kenshin' Tayvan, Singapur gibi yurtdışı ülkelerinde topladığı yoğun ilgiyle büyük bir başarı kazandı. Yong Hwa’nın lider ve gitaristliğini yaptığı grup CNBLUE, Nisan ayında Dünya Turu’na başladı. Bu ikilinin ortak noktası, kendi ülkelerinde olduğu kadar yurtdışında da büyük üne sahip olmaları. Kişisel görüşümü ifade edersem, ikisinin de etraflarına saçtıkları hava aynıydı. En belirgin özellikleri ise ikisi de çok seksiydi. (gülüyor)

-Kesinlikle ikisi de çok uyumlular. Okuyucuların tepkileri nasıl?

Asano: Yayımlanana kadar gerçekten nasıl tepki vereceklerini bilmiyoruz; ama ön satışlar boyunca gerçekten heyecanlı zamanlar yaşandı. Hayranları haberi twitterda inanılmaz bir hızda yaydı ve çok fazla negatif tepki olduğunu sanmıyorum. 

AJ’nin Gerçekten Durduğu Çizgi Ne? Seksi mi?

-AJ'nin hitap ettiği kitle, muhtemelen kadınlardır. Bu  okuyucuların bakışına göre AJ’nin durduğu çizgi nedir?

Asano: Sanırım seksilik.(gülüyor) AJ temel olarak resimsel ve Yong Hwa ve Sato Takeru gibi birlikte seksi bir kombinasyon oluşturan ikilileri içeriyor. 

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: Justjyh
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder