İMZA KAMPANYASI

[19.06.13] Twitter Güncellemesi ~ JungShin, Shi Woo ve CNBLUE'yu Desteklememizi İstiyor

@CNBLUE_4: 정신입니다~씨엔블루 월드투어가 행복하게 진행되고있습니다~이번에 처음갔던 필리핀에서도 우리 씨엔블루를 너무 환영해주시고 콘서트도 멋지게 잘끝나서 기분이 너무좋습니다 마지막 투어까지 웃으며 끝났으면 좋겠네요! 또! 소식들으셨나요? 제가 두번째 작품을 촬영중입니다 KBS드라마 “천명”의 후속으로 방영될 “칼과꽃”에서 “시우”라는 역할을 맡게됐습니다. 많은관심부탁드려요! 그리구 날씨가 더워지고 장마도 시작됐으니! 여러분 건강관리잘하시고 미끄러운길 조심하시기바랍니다 방금 뒤통수 깨질뻔했걸랑요 호호 씨엔블루의 활동도 연기활동도 둘다 놓치지않고 열심히하고있으니 많은 응원부탁드립니다 마지막으로 “시우”사진투척! http://twitpic.com/cxylar
@CNBLUE_4: Ben JungShin~ CNBLUE Dünya Turu güzel bir şekilde devam ediyor~ Bu sefer Filipin'e ilk kez gittik ve sıcak karşılandık ve konser iyi bir şekilde bittiği için çok mutluyum. Dünya turunun sonuna kadar daha çok gülmeye devam edebilirsek çok güzel olur! Ayrıca! Haberi duydunuz mu? İkinci dizi projem"Blade and Petal" da Shi Woo olarak oynuyorum ve KBS dizisi "The Fugitive of Joseon" bittikten sonra yayınlanmaya başlayacak. Lütfen bana özel ilgi gösterin!
Ayrıca havalar ısınıyor ve yağmur sezonu başlamış gibi gözüküyor! Millet lütfen sağlığınıza dikkat edin ve kaygan yollara dikkat edin. Şimdi neredeyse başımın arkasını kırıyordum hoho. Lütfen CNBLUE'nun aktivitelerini de benim oyunculuğumu da kaçırmayın. Elimden geleni yapacağım, bizi çok destekleyin. Son olarak, işte ShiWoo'nun fotoğrafı!

@CNBLUE_4: It’s me Jungshin~ CNBLUE’s World Tour is happily underway~ This time we went to Philippines for the first time and we were given warm welcome and I’m very happy because the concert ended well. It would be nice if we can continue on the laughter till the end of our World Tour! ALSO! Have you heard the news? I’ll be working in my second drama project as Shi Woo in “Blade and Petal” and it will be aired after KBS drama “The Fugitive of Joseon” ends. Please pay special attention to me!
Also, the weather is getting hot and it seems that the rainy season has started! Everyone please take care of your health and beware of the slippery road. Just now I almost broke the back of my head hoho. Please don’t miss both CNBLUE’s activities and my acting. I will do my best and please support us a lot. Lastly, here’s a photo of ShiWoo!
*Siteden çeviri çıkartmak, alıntı yapmak yasaktır.
Translated by: fizzy @cnbluestorm

Çeviri: MinSea @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder