İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Blind Love Çıkış Özel Etkinliği


5. Single Blind Love'ın çıkışı için düzenlenen özel etknlik 27 Nisan'da Nikkei Hall, Tokyo'da yapıldı. Sadece 500 hayranın katıldığı etkinliğin yapıldığı yer bir bar izlenimi veriyordu.

Hayranların alkışları sıcak bir ortam oluşturdu.

 Sabah 3'ten sonra mekandaki ışıklar açıldı, Yong Hwa'nın gitar çalmaya başlayıp "Hadi başlayalım" demesiyle etkinlik başladı. İlk şarkı "Where You Are"dı. Hayranlar da hep bir ağızdan şarkıyı söyleyerek kırmızı ışığın ısıttığı ortamın havasını doyumsuz bir hale getirdiler. Daha sonra "Merhaba biz CNBLUE'yuz" dediler ve etrafa göz attılar.


Yong Hwa: "Uzun bir süre sonra küçük bir sahnede olmaktan mutluyuz"

Jung Shin: "Sizler çok şanslısınız"

Yong Hwa: "Bugün hepinizin yüzlerini görebiliyoruz"

Jung Shin: "Evet görebiliyoruz"

Daha önceki etkinlikte Tokyo Kokusai Forum Hall A'de 5000 hayranın önünde canlı performans sergilemişlerdi. (her gün için 5000 konuk vardı ve etkinlik 2 gün sürmüştü toplamda 10 000 hayran önünde performans sergilemişlerdi) Ne yazık ki bugün 500 hayran davet edilmiş, onda biriydi. Bu 500 hayran çok eğlenceli 1 saat geçirdiler. Hayranların alkışları "I'm Sorry" ve "Kimio" boyunca ortamın havasını ısıttı.


Jong Hyun: "Hep herkesin çok iyi bir şarkıcı olduğunu düşünürüm."

Min Hyuk: "Biz 'Kimio'nun akustik versiyonunu da çalacağız. Dünkü hayran buluşmasını düşününce bunun daha özel bir çekiciliği var"

Yong Hwa: "Sizlere dünden daha farklı bir şarkı listesi sunacağız. Dün Korece şarkılar çalıp söyledik ama bugün bir çok Japonca şarkı seslendireceğiz."

Daha sonra çok enerjik bir şekilde çaldıkları "Time is Over" performansı sergilerdiler ve Yong Hwa "Hepiniz kafamın içindesiniz~~" diye bağırdı ve ilk single'ları In My head çalmaya başladı. Son şarkı 24 Nisan'da yayınlanan en son single'ları "Blind Love"dı.

Yong Hwa " Bu şarkı bugünün en önemli şarkısı. Dün ilk bu şarkıyı çalmıştık ama bugün bir çıkış etkinliği bu yüzden son şarkı olarak seçtik. Herkes çoktan bu şarkıyı dinledi mi? Sözleri hatırlıyor musunuz? Hadi birlikte söyleyelim" dedi.

Yong Hwa diğer şarkılarda güçlü sesini kullanırken bu şarkıda Jong Hyun'un ki gibi yumşak bir ses tonu kullandı. Diğer üyeler enstürümanlarıyla duygularını ifade ettiler ve bu müziği büyülü bir hale getirdi.


Onların nefes alışlarını direk duyabiliyorduk - 500 kişi için özel bir alan

Performanstan sonra konuşma ve hediyeler için çekiliş zamanı başladı. Arkada Blind Love çalarken tekrar göründüler. Jung Shin Blind Love'ı söylemeye başladığında hayranlarda onunla birlikte nakaratı söylediler. Jong Hyun bunu gördüğünde kocaman bir gülümsemeyle "Bu güzel bir şarkı değil mi?" diye sordu.


Yong Hwa: Önce 500 kişinin bizim için çok fazla olduğunu düşünüyordum ama şimdi 500 şanslı hayran denildiğini duydum. Bunu duymak beni çok mutlu etti.

Min Hyuk: Herkes benim yüzümü rahatlıkla görebiliyor, bu benim için en mutluluk verici olay.

Jong Hyun: Tüm hayranların yüzlerini görebiliyoruz. Bu yüzden en iyisini yapmalıyız.

Daha sonra tatil günleri hakkında konuşmaya başladılar.

Jung Shin: Alışverişe gittik ve menejer olmadan yemek yedik.

Min Hyuk: Ben Jung Shin ile birlikte ilk kez Isaki (balığın adı) Sashimi yedim. Tuna Sashimi'yi çok severim ama Isaki çok lezzetliydi. Balığı etten daha çok seviyorum

Jung Shin: Tuna Sashimi'yi seviyorum.

Jong Hyun: Ben eti tercih ederim. Biz Ponzu soslu ShabuShabu yedik, harikaydı! Ponzu Kore'de olsa en çok tercih edilen ürün olur.

Yong Hwa: Ben Sukiyaki seviyorum.

Jong Hyun: Sukiyaki, Yong Hwa için Japonya'daki en iyi yemek.

Yong Hwa: Ama çok açsam pişirilene kadar sabredemiyorum.


Blind Love klibinin gizli hikayesi hakkında konuştular.

Yong Hwa: Çok rüzgarlı ve soğuk bir günde dışarıda çekim yaptık. Sadece ben uzun bir süre dışarıda çekim yaptım ama benim sahnelerim çok az kullanıldı.

Jung Shin: Çünkü sen ana karakterdin buna dayanmalısın.

Yong Hwa: Ama bu yüzden üzgün bir ifade yapabilirdim.


Daha sonra hayranlara hediye olarak imzalı bir poster uzattılar ve Japonya'daki Zepp Tur hakkında konuştular.

Jong Hyun: Barlarda çaldığımızda ilk hedefimize geri dönüyoruz. Bugünkü gibi tüm hayranlarımızın yüzünü görebileceğiz.

Jung Shin: Bugün birilikte canlı bir performans yaptığımız için mutluyum. Zepp Tur'da tekrar görüşelim.

Yong Hwa: Canlı performansta ifadelerinizi gördüğüm için mutluyum. Benim için en önemlisi hayranlar! Zepp Tur'da yine görüşelim.

Min Hyuk: Kısa bir zamandı ama bomba gibiydi. Yazın Zepp Tur'da görüşmek üzere.

Zepp Tur'da onları nefeslerini ve ifadelerini hissederek destekleyeceğiz. Onların büyüdüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz. Şüphesiz onların Zepp Tur biletler tüm mekanlarda vurgun niteliğinde olacak.


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*


Kaynak: Taraleeblog
Çeviri: unDineee @Turksih Boice


1 yorum:

Insallah hepinizin önü acik olur mutlu ve basarili bir hayat yasardiniz :) ^_^

Yorum Gönder