İMZA KAMPANYASI

Hottest Stars CNBLUE Röportajı: Yaşasın Gençlik ve Rock'n Roll


Bu bahar yeni bir albüm yayınladılar ve Asya'da bir tur düzenlediler. Kendini kapsamlı şekilde geliştiren 4 üye sayesinde CNBLUE'nun genç rock and roll'u spot ışıkları altında.

Mutlu Müzik Yapmak

Soru 1: Yeni çıkış şarkısı Jong Hyun tarafından bestelendi, peki bu şarkının konusu ne?

Jong Hyun: Öncelikle şarkının baharda yayınlanacağını duydum ve farklı bir tarz denemeyi düşündüm. İlk kez çıkış şarkımızın bir aşk şarkısı olmasına karar verdik bu yüzden Boice'ların ve birçok insanın bunu dinlemesini istiyorum. Mesela insanlar yolda yürürken bu şarkıyı duyacaklar ve "Ah bu şarkı çok güzel!" diyecekler ya da bunun gibi bir şey... Blind Love'ı bestelerken "Böyle bir şarkı bestelemek istiyorum." diye düşündüm.

Soru 2: Üyelerin şarkıyı ilk dinlediklerinde düşünceleri nasıldı?

Yong Hwa: Herhangi bir vokalin rahatlıkla söyleyebileceğiz bir şarkıymış gibi hissettim. Diğer birçok şarkımız duygusal ve yüksek perdelerde şarkılardır. Bu şarkı orta perdede; ama bu tarz şarkılar konusunda uzman değilim. Bu yüzden bu benim için kendime meydan okumaydı.

Jung Shin: En başından beri kaydederken hiçbir problem olmayacağını düşündüm. Ama kaydetmeye başladığımızda yeterli vaktimizin olmadığını fark ettik. Bu yüzden çok stresliydik ama Jong Hyun hyung ile çalışırken ve şarkıyı kaydederken hepimiz sonuçtan çok mutluyduk.

Min Hyuk: Çok zaman yoktu ama bateri bölümleri oldukça çabuk tamamlandı.

Soru 3: Bu albümde 3 şarkı var ve 3'ü de farklı tür şarkılar. Hangi şarkıyı, duyduğunuzda duygularınızı coşturdu?

Min Hyuk: Benim duygularımı coşturan şarkı With Your Eyes'dı. Onu dinlediğimde beni Blind Love'dan daha çok rahatlattı.

Yong Hwa: Benim kendi bestem.(Greedy Man)

Jong Hyun: Benim için With Your Eyes.

Jung Shin: Benim için Blind Love. Kim olursa olsun, sevdiği biriyle tanıştıklarında onlara gerçekten aşık olmayı dilediklerini hissettim.

Soru 4: Çıkışınızdan önce Japonya'da geçirdiğiniz zaman hakkındaki duygularınızı paylaşabilir misiniz?

Min Hyuk: Bir keresinde sokakta performans yaptığımız sırada yakalandık ve karakola götürüldük. Eskiden Japoncamız iyi değildi bu yüzden iletişim eksikliği yaşadık. Daha sonra pasaportlarımız gösterdiğimizde problemler kolayca çözüldü. Hatta Japon polisler bize kola bile ısmarladı.

Soru 5: Dördünüzün de dizi deneyimi var ve dördünüz de oyunculuk konusunda büyük başarı gösterdiniz. Denemek istediğiniz özel bir rol var mı?

Jong Hyun: Aksiyon filminde rol almak istiyorum. Tıpkı Jackie Chan filmleri gibi, takım elbise giyerek.

Jung Shin: Bir katil rolünde oynamak istiyorum. İlk oyunculuk deneyimimde varlıklı bir aileden gelen, asi ve duyarsız birini canlandırdım. Gelecek sefer tamamen farklı bir rol istiyorum.

Yong Hwa: Eğlenceli biri olduğum için karakterime uygun bir rol istiyorum.

Min Hyuk: Son zamanlarda çok fazla edebiyat ve sanat filmi izledim, oldukça yumuşak ve sakindi. Bu yüzden eğer şansım olursa dinlendirici bir rol denemek istiyorum.

Soru 6: 10 yıl içinde nasıl olacağınızı düşündünüz mü?

Yong Hwa: Sanırım hala böyle neşeli ve müzik yapmaktan mutlu olacağız. Hala birlikte yaşayıp birlikte müzik yapacağız. Daha sonra kişisel helikopterimize binecek ve etrafta geziye çıkacağız, bu bir hayal.(gülüyor)
*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*


Kaynak: Taraleeblog
Çeviri: unDineee @Turkish Boice

0 yorum:

Yorum Gönder