İMZA KAMPANYASI

[14.07.2013, 08:00 | Hayran Anlatımı] CNBLUE - SBS Inkigayo Ön-kayıt


Biz girdiğimiz sırada, CNBLUE sahnedeydi. Yonghwa elleriyle bize öpücükler gönderdi. Jungshin sabahın bu erken saatinde geldiğimiz için bize minnettar olduğunu söyledi. 

Dolu dolu bir canlı performanstı, çok iyiydi. 

Sesler kontrol edilirken, Jonghyun gitarda solo olarak ''Greedy Man'' i çaldı. Belki de Japonya turu için pratik yapıyorlardır. 

Yonghwa'nın kulaklığında sorun var gibiydi, yüzünü kırıştırdı ve uzun bir süre görevlilerle konuştu. 1. çekim sırasında kulaklığını çıkarttı ama daha sonra tekrar taktı. 

Jonghyun gitara konsantre oldu ve tutkuyla çaldı. Ekranı kontrol ederken serinlemek için bir vantilatör kullandı. Son performans sırasında ortada bir sorun var gibi görünüyordu, tutkuyla gitarını çaldıktan sonra sevimlilikle gülümsedi
Arkada, Minhyuk şiddetli bir şekilde bateri çalıyordu, arkaya yatırdığı saçıyla havalı görünüyordu. Yüzü daha küçük görünüyordu. Şarkı her sona erişinde, hepsi ceketlerini çıkarıp vantilatörle serinliyorlardı. Ceketleri kalın ve sıcak görünüyordu. Jungshin trençkot giymiş ve leopar desenli  bir şal takmıştı. Yonghwa'nın üstünde siyah bir gömlek ve deri ceket vardı. 
Yonghwa, ''Jungshin sezonu açıyor. Şimdiden sonbahar kıyafetleri giydi'' dedi. Yonghwa makyajını yenilerken, ''Ahh ahh--I'm Sorry!!'' kısmını söyledi. Çok sevimli. Son performanstan sonra Yonghwa başını salladı (sıcaktan bunaldığı için). Kayıttan sonra hepsi ceketlerinden kurtuldular ve hayranlarla selamlaştılar. 

Yonghwa, ''TV'de seyrederken kaç defa 'Sorijileo' dediğimi sayın'' diyerek bize ev ödevi verdi.

Jonghyun hala iyi görünmüyordu. Aslında Perşembe (11 temmuz) günü hastanede görüntülenmişti.

Asıl şovda, Jungshin gelmedi. Bu yüzden Yonghwa ve Minhyuk karşılıklı ''I'm Sorry'' dansı yaptı. Jonghyun sadece yanlarında duruyor ve tuhaf bir şekilde onları takip ediyordu. Sabahki haline göre daha parlak görünüyordu.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Translate by sturnkr
Çeviri: EunJung @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder