İMZA KAMPANYASI

[29.06.2013] Twitter Günellemesi ~ CNBLUE ve Pekinli Boiceların Enerji Alışverişi


@CNBLUE_4: Euah~~~ Ben Yong Hwa!!! Bugün konser tamamen eğlence doluydu!!! Biz ve Pekinli hayranlar kesinlikle çok büyük bir enerji alışverişi yaptık! Jong Hyunie kendini iyi hissetmemesine rağmen elinden gelenin en iyisini yaptı, Jung Shinie de (Jong Hyun'un) bölümlerini doldurmak için çok çalıştı ve dün doğum günü olan Min Hyukie de keke Daha çok enerjiyle geri döneceğiz! Tekrar teşekkürler ve sık sık geleceğiz!!! Performans sınırlamalarından dolayı hayranlar ayağa kalkamamış olsa da anlayışla ayrılacağız. Bir daha buluşana kadar! Gelecek sefer tekrar geldiğimizde Dünya'nın zirvesinden geleceğiz keke Bye bye

@CNBLUE_4: euah~~~it’s YongHwa!!! Today’s concert was totally fun!!! Indeed, we and Beijing fans seemed to have exchanged a enormous amount of energy! JongHyunie also gave his best despite not feeling well, JungShinie also worked hard to fill up that portion, also also MinHyukie who had his birthday yesterday ㅋ We will return with strong energy! Thank you once again and we’ll come back often!!!! *Though fans were not able to stand up due to the performance restrictions, we will leave with understanding. Till we meet again! We will come from top of the world when we come again the next time. ㅋ Bya bya (bye bye)

@CNBLUE_4: 으아~~~용화예요!!! 오늘공연 완전 재밌었어요!!!! 역시 오랜만이라 저희도 북경팬분들도 엄청난 에너지를 주고받은것같아요! 몸이좋지 않았지만 최선을 다했던 종현이도, 그 부분을 열심히 채워주었던 정신이도 어제 생일이었던 민혁이도ㅋ 강한 에너지받고 돌아갑니다! 다시한번감사드리고 자주 자주 찾아올게요!!!! 공연 특성상 일어나지못하셨지만 그 마음 모두다받아갑니다! 다시보는 그날까지! 다음에 올땐 top of the world 가 되어 올게요ㅋ 뱌뱌!


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTROM
Çeviri:  unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder